Alicia Da Silva  Rövidre Nyírt Szemfestő Ecset

Alicia da Silva

Alicia Da Silva Rövidre Nyírt Szemfestő Ecset

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus sörtékből készült, rövid, műanyag borítású nyelű szemfestő ecset. Közepesen rövidra nyírt sörtékkel, tömött fejjel. Szemfesték felviteléhez és satírozáshoz is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csizmadiacinti

2017. május 16.

Nagyon tetszik. Pont olyan, amilyenre szükségem volt. Szépen fel lehet vele venni illetve eloszlatni a festéket. Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

zdiana

2017. március 6.

Az árához képest teljesen jó minőség. Finom szőre van, ami nem hullik és szépen felszedi a festéket. Az egyik kedvenc szemre való ecsetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

szilvia.bano

2017. január 17.

Kicsit kemény, de egyébként jó, és ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, jó minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.