Aliud Pharma

Ár:   600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natúrmániás, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Aciclovir AL krém hatóanyaga az aciklovir, ami a herpeszvírusok szaporodását gátolja.

A visszatérő ajakherpesz esetén a fájdalom és a viszketés csökkentésére alkalmazható.

Összetevők: Aciklovir,  Cetyl Alcohol, Dimetikon, Folyékony Paraffin, Makrogol-Glicerin-Sztearátok, Propylene Glycol, Fehér Vazelin, Tisztított Víz

Beata91

2019. július 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de három nap elteltével se látok gyógyulást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de három nap elteltével se látok gyógyulást.

doriihoran

2019. június 21.

Én 1 hónappal ezelőtt próbáltam ismerős ajánlására, nem hittem, hogy be fog válni, de igen, bevált. Bár én 1100ft-ért vettem, nyilván ez helyenként eltérő, igaz, hogy az ember azt hinné egy ilyen kis tubusért ez nagyon sok pénz, de sokáig elég és nagyon hatásos. Tegnap már égető, viszkető érzés volt a szám fölött, ma reggelre kis hólyagok jelentek meg, gyorsan elszaladtam a patikába és vettem egyet. Ma már vagy 2-3 alkalommal lekentem, és elkezdett úgymond "sebesedni", én úgy vettem észre, hogy a hólyagok visszahúzódtak, olyan mintha máskor már 3 napja ott lenne a szám fölött, ennyire hozzájárul a gyógyulásához ez a krém. 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

renata89

2019. március 8.

Először itt adadtam rá a termékre, ki is próbáltam rögtön, amikor kijött a herpeszem (februárban mindig kijön sajnos a számon), be is vált. A szokásos 5-6 nap helyett a 3. nap reggelén már rendbejött a szám.
Ezentúl csak ezt használom majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Ezentúl csak ezt használom majd.

TheNancy07

2019. január 23.

Patikus ajánlotta a Z betűs krém helyett, állítása szerint csak a kinézete más, no meg az ára. Reggel bekentem a kis csúnyaságom, majd elfelejtettem munkába magammal vinni a krémet. Mire haza értem eléggé feszült, és égett, de bekenegettem, félő volt, hogy már túl későn, mivel leginkább akkor hatásos, mielőtt kifakadna a herpesz. Szerencsére éppen az elejét tudtam fogni a gonoszcsúnyának, így másfél nap kenegetés után kezd visszahúzódni szépen, nem fakadt ki, nem lettem sebes :) megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

nika15151

2019. január 14.

Őszintén szólva szkeptikus voltam a krém hatékonyságát illetően.
Mivel influenza szezon van, így a szervezetem úgy gondolta kössek szoros baratságot két herpesszel is. Így SOS kellett rá valami krém.
A "Z" betűs krém számomra kizárt volt, mert nemhogy használ de nekem még jobban belobbantja a hólyagokat.
Így a gyógyszertárban a hölgy ezt a krémet ajánlotta nekem. Egye fene, veszhelyzet van próbáljuk ki.
És jelentem, nem bántam meg. Első használat és néhány óra után a gyuladás csökkent javulni látszott a helyzet. Pici tubus, viszont épp csak egy nagyon vékony réteg kell belőle, nem kell ész nélkül kenni.
Ha elfogy újravevős lesz. Mindig tartok belőle magamnál. Ár - érték arányban szerintem szuper. Nálam bizonyított!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Őszintén szólva szkeptikus voltam a krém hatékonyságát illetően.

Giside

2018. augusztus 19.

Regen tapaszt hasznaltam es sajnos elohozta jobban a kezdodot is.
Nyaralaskor ereztem az apro holyagot elmentem a patikaba es kertem valami olcdobbat a Zovirax helyett. 1000ftal olcsobb es ugyanaz. 3x kentem be es visszahuzodott a herpesz. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Regen tapaszt hasznaltam es sajnos elohozta jobban a kezdodot is.

Dorci24

2016. június 23.

Szerencsére eddig csak egyetlen egyszer volt herpeszem, de ez pillanatok alatt rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Natúrmániás

2014. augusztus 28.

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a krémet! Négy napja éreztem, hogy fájdogál és feszül az ajkam, meg is volt duzzadva. Tuti, hogy herpesz, mert be is lázasodtam, és el-elgyengültem. Gyorsan elmentem a gyógyszertárba és megvettem ezt a krémet. Kétszer kentem be vele aznap, éjszaka még egyszer, és semmi nem jött ki a számon, még azóta sem! Azt azonban meg kell jegyeznem, hogy bőszen kenegetem vele az érintett területet. Óriási plusszpontot kap az ára, hiszen 600-700 forintért teljesen jó krémet kap az ember.
Update: Egy hét kitartó kenegetés megállította a herpeszt és még maradt is a krémből!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.