All About Face

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: motyor, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Cleansing arckendő különleges összetétele révén gyengéden tisztítja az arcbőrt, eltávolítja az arc- és szemfestéket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

motyor

2012. január 16.

Ez a lemosó kendő egy borzalom. Nagyon olcsó volt a többihez képest (Tesco-s) és gondoltam, h végülis kendő + vmi lemosó, ha utána amúgy is lemosnám az arcom habzó arctisztítóval akkor oly mind1, h mivel szedtem le a sminket....hát tévedtem. A kendő annyira durva, h alapból az kipirosította az arcom, amivel át van itatva az meg csípte a bőröm, de kegyetlenül. Le sem kapartam magamról a teljes sminkemet, már landolt a kukában az egész csomag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.