Álomkuckó

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Összetétel: olívaolaj, kókuszvaj, sheavaj, körömvirág és kamilla tea, szárított körömvirág és kamilla.

Illat- és színezőanyag mentes szappan, tele ápoló olajokkal és zsiradékokal.

• sheavajat Afrika aranyaként is emlegetik. Magában is, vagy bázisolajjal keverve is csodásan ápolja a száraz, ekcémás bőrt. Hidratáló, nyugtató, regeneráló és gyulladáscsökkentő hatású. A száraz bőr, a pikkelysömör és az ekcéma természetes gyógyszere.
  • Az olívaolaj természetes antioxidánsai az A-, D-, és E-vitaminok valamint a béta kartotin. A haj és a bőr ápolására egyaránt kiváló. Már az ókori Görögországban is ezzel dörzsölték be a testüket az atléták.
  • kókuszvaj bőrtápláló és nyugtató hatású, és hatékony a bőr sérüléseire (vágásokra, égésekre, fekélyekre) Ez biztosítja a szappanok természetes habzását.
  • A kamilla és körömvirág tea gyengéden ápolja és nyugtatja a bőrt.

bokihugi

2014. május 28.

Lassan 30 leszek, de minden éven mikulásra megajándékozzuk egymást apróságokkal.
Ezen az éven szappanokra esett a választásom.
Magamat sem kihagyva a babaszappan mellett döntöttem. Most, hogy elfogyott leírom tapasztalataimat.
Nagyon erős sheavaj illata van, mintha egy shea tömb lenne. Krémesen habzik. Lemosás után egy icipicit húzódik a bőr, de nem sokáig. Viszont tapintásra egyáltalán nem kelt száraz érzetet. Reggelre pedig olyan gyönyörű arcbőr köszön vissza a tükörből, hogy nem győzöm csodálni. Tudni kell, hogy az évek alatt a zsíros bőrömből majdhogynem normál lett. T vonalban kifényesedik, de amúgy egész tűrhető. Amit nagyon utálok azok a tág pórusok. Esti használat után reggelre szép "normál méretű" pórusok maradtak. Sajnos ez egész napra már nem marad így, de egyik szappannál sem tapasztaltam még ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

Ezen az éven szappanokra esett a választásom.