Álomkuckó

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Kategória:   Szappanok

Összetétel: olívaolaj, napraforgó olaj, kókuszvaj, földimogyoró olaj, kecsketej, lúg, citromhéj, citromlé, citromfű-citrom illóolaj, mák

Minden bőtipusra, bőrradírozó hatású

• A mák kellemesen radírozza a bőrt, eltávolítva ezzel az elhalt hámsejteket.
  • citromfű illóolaj nyugtató, frissítő, tonizáló hatású. Antibakteriális, antivirális és gyulladáscsökkentő.
  • kecsketej a legjobb bőrtápláló anyagok egyike, mert tele van vitaminokkal, zsírsavakkal, tejsavval és tejzsírral. Hatóanyagai jól felszívódnak a bőr mélyebb rétegeibe is.
  • földimogyoró olaj kiváló hidratáló, megőrzi a bőr nedvességtartalmát. E vitaminban gazdag, könnyen felszívódik a bőrbe.
  • napraforgóolaj végi a bőrt a kiszáradástól. Jól felszívódik a bőrön keresztül, így bársonyosan puha tapintást biztosít, elősegítve a bőr víz- és zsírháztartásának gyensúlyban tartását.
  • Az olívaolaj természetes antioxidánsai az A-, D-, és E-vitaminok valamint a béta kartotin. A haj és a bőr ápolására egyaránt kiváló. Már az ókori Görögországban is ezzel dörzsölték be a testüket az atléták.
  • kókuszvaj bőrtápláló és nyugtató hatású, és hatékony a bőr sérüléseire (vágásokra, égésekre, fekélyekre) Ez biztosítja a szappanok természetes habzását.