Álomkuckó

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Összetétel: olívaolaj, kókuszolaj, napraforgó olaj, sheavaj, kecsketej, csipkebogyó pép, lúg, jázmin illóolaj

Minden bőrtípusra alkalmas.

• A csipkebogyó magjában lévő hatóanyag bőrregeneráló hatású, mely segíti a hegek gyógyulását, és fiatalítja a bőrt
  • A kecsketej a legjobb bőrtápláló anyagok egyike, mert tele van vitaminokkal, zsírsavakkal, tejsavval és tejzsírral. Hatóanyagai jól felszívódnak a bőr mélyebb rétegeibe is.
  • A sheavajat Afrika aranyaként is emlegetik. Magában, vagy bázisolajjal keverve is csodásan ápolja a száraz, ekcémás bőrt. Hidratáló, nyugtató, regeneráló és gyulladáscsökkentő hatású. A száraz bőr, a pikkelysömör és az ekcéma természetes gyógyszere.
  • A jázmin olaj nyugtató, lazító hatású, emellett hatékony méregtelenítő és antioxidáns.
  • Az olívaolaj természetes antioxidánsai az A-, D-, és E-vitaminok valamint a béta kartotin. A haj és a bőr ápolására egyaránt kiváló. Már az ókori Görögországban is ezzel dörzsölték be a testüket az atléták.
  • A napraforgóolajvégi a bőrt a kiszáradástól.Jól felszívódik a bőrön keresztül, így bársonyosan puha tapintást biztosít, elősegítve a bőr víz- és zsírháztartásának gyensúlyban tartását.
  • A kókuszvaj bőrtápláló és nyugtató hatású, és hatékony a bőr sérüléseire (vágásokra, égésekre, fekélyekre) Ez biztosítja a szappanok természetes habzását

ForestNymph

2014. január 3.

Ápolásban ez is ugyan úgy hozza az Álomkuckós minőséget, selymes és egészséges tónusú ez után is a bőr. De! Nekem ez csipkebogyó őrlemény nem jön be, karcolnak a magok, mint a bűn. Az illata nagyon-nagyon halvány, elbírt volna szerintem még egy kis jázmin olajat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.