Álomkuckó

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Összetétel: olívaolaj, napraforgó olaj, kókuszvaj, szőlőmag olaj, lúg, kamillatea, grapefruit illóolaj, grapefruit héj, fahéj

Normál és száraz bőrre

• fahéj serkenti a bőr vérkeringését, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő hatású. Kedvező tulajdonságait borogatás, bedörzsölés és aromaterápia során is kifejti.
  • grapefruit illóolaj a gyümöls héjából nyert olaj, mely fertőtlenítő, antimikrobiális és nyugtató hatású. Serkenti a bőr alatti szövetek vérellátását.
  • kamillatea gyulladáscsökkentő, és elősegíti a bőr megújulását.
  • szőlőmag olajat a borszőlő magjaiból, hideg préseléssel állítják elő. Sárgászöld színű, könnyű szerkezetű, jól felszívódik a bőrbe. Kiváló testápoló alapolaj, mely biztosítja a bőr rugalmasságát, és simaságát, valamint megelőzi a korai öregedést. Képes a kollagén szöveteket regenerálni, és a petyhüdt bőr állapotán javítani. A bőrbe könnyen felszívódik, ezért kiválóan alkalmas száraz bőrre.
  • Az olívaolaj természetes antioxidánsai az A-, D-, és E-vitaminok valamint a béta kartotin. A haj és a bőr ápolására egyaránt kiváló. Már az ókori Görögországban is ezzel dörzsölték be a testüket az atléták.
  • kókuszvaj bőrtápláló és nyugtató hatású, és hatékony a bőr sérüléseire (vágásokra, égésekre, fekélyekre) Ez biztosítja a szappanok természetes habzását.
  • napraforgóolaj végi a bőrt a kiszáradástól. Jól felszívódik a bőrön keresztül, így bársonyosan puha tapintást biztosít, elősegítve a bőr víz- és zsírháztartásának gyensúlyban tartását.

Októberi Lány

2014. március 14.

Egy használat után írok véleményt, később még igyekszem visszatérni:
Kellemes, fahéjas illata van, de fürdés közben előjön a grépfrút is, ami sajnos a bőrömön nem nagyon maradt meg, viszont üdítőleg hatott egy hosszú, esős nap után. :) Nem éreztem, hogy szárítana (arcon nem próbáltam), ez majd hosszú távon fog szerintem kiderülni. Mérete kb. az Oliviás és Mindig szappanosé, ára ehhez képest tök korrekt, 600,-. Az egyetlen, ami nem tetszett annyira, hogy személyes átvételt kértem, mégis el kellett előtte még utalnom a pénzt, és aztán lehetett elzarándokolni egy boltba, ahol várt a csomag. De ez csak szőrszálhasogatás, mit sem von le a szappan értékéből.
Egyenlőre négy csillag, jövök még.
Update:
Szeretem továbbra is, napi fürdéshez pont jó. Nem szárít. Gyorsan fogy. Marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Egy használat után írok véleményt, később még igyekszem visszatérni:
Egyenlőre négy csillag, jövök még.
Update: