Álomkuckó

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. október 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Összetétel: olívaolaj, kókuszolaj, napraforgó olaj, sheavlaj, kecsketej savó, kecsetej joghurt, levendula illóolaj, teafa illóolaj

Kifejezetten női szappan intim területekre

• A levendula és a teafa olaj antibakteriális hatásúak, védenek a fertőzésektől.
  • A kecsketej savó a legjobb bőrtápláló anyagok egyike, mert tele van vitaminokkal, zsírsavakkal, tejsavval és tejzsírral. Hatóanyagai jól felszívódnak a bőr mélyebb rétegeibe is.
  • A kecsketej savő savas kémhatású, ami
  • A joghurt frissítő hatású, és magas B vitamin tartalma védi a bőrt.
  • A sheavajat Afrika aranyaként is emlegetik. Magában is, vagy bázisolajjal keverve is csodásan ápolja a száraz, ekcémás bőrt. Hidratáló, nyugtató, regeneráló és gyulladáscsökkentő hatású. A száraz bőr, a pikkelysömör és az ekcéma természetes gyógyszere.
  • napraforgóolaj végi a bőrt a kiszáradástól. Jól felszívódik a bőrön keresztül, így bársonyosan puha tapintást biztosít, elősegítve a bőr víz- és zsírháztartásának gyensúlyban tartását.
  • Az olívaolaj természetes antioxidánsai az A-, D-, és E-vitaminok valamint a béta kartotin. A haj és a bőr ápolására egyaránt kiváló. Már az ókori Görögországban is ezzel dörzsölték be a testüket az atléták.
  • kókuszvaj bőrtápláló és nyugtató hatású, és hatékony a bőr sérüléseire (vágásokra, égésekre, fekélyekre) Ez biztosítja a szappanok természetes habzását.

anetta.filip

2019. október 31.

Amióta először kipróbáltam, azóta nem vagyok hajlandó mást használni, idestova körülbelül másfél éve. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kíméletes, gyengéd, nem okoz irritációt, kifogástalanok az összetevői. Must have termék nálam, nem vagyok hajlandó mást venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Seabiscuit

2017. március 29.

A folyékony intim szappanok után kipróbáltam ezt a kézműves szappant, ami nekem tökéletesen bevált. Nem csíp, kellemesen tisztítja az intim részeket és fő szempont, hogy természetes összetevőket tartalmaz :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.