Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, bőrfeszesítő, és fiatalító shea vaj alapú balzsam gránátalmamag és jojoba olajjal, mangóvajjal.

Kiszerelés: 75 g

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 26.

Nagyon kellemes illatú, könnyen kenhető arcbalzsam. Kevés kell belőle, nagyon jól hidratál, ápolja a száraz, vízhiányos bőrt is. Rendkívül puha a bőröm használata után. Nagyon elégedett vagyok a termékkel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 26.

margoca24

2014. május 31.

Még nincs róla vélemény, de én áradozni fogok. Kb. fél éve használom, és nem is fogom lecserélni. Imádom, szinte újjászületett az arcbőröm, amióta használom. Reggel és este a sminklemosás és a selyemvarázs szappan (szintén Alora termék) után szoktam használni a még nedves bőrre. Ha nincs kedvem külön a szemkörnyék ápolóhoz (szintén Alora termék) akkor a szemem környékére is viszek fel, mert oda is kiváló. Reggel alapozó alá nyáron inkább kókuszvajat teszek fel, de hűvösebb időben ezt. A szemem és a szám környékén határozottabban feszesebb lett a bőröm. Kétségtelen, hogy elsőre talán erős illata van, de aki natúrkozmetikumokat használ, az már ezt megszokhatta, és egyébként se tartós. De használat közben nagyon kellemes a finom nőies illatkompozíciót szagolni. Nálam toplistás termék, az alapja az arcápolásnak :-) :-) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.