Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. február 27.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyógynövényes balzsam  shea vaj, gyógynövények és bársonyos mandulaolaj elegyéből. Kifejezetten ekcémás, gyulladt, viszkető bőrre ajánlható.

Mi mindenre jó:
  • a shea vajas balzsamot használhatod ekcéma tüneteinek csillapítására, ill a tünetek megelőzésre is, így teljesen elhagyható a szteroidos kenőcs
  • száraz bőr regenerálására: visszaállítja a bőr zsírosságát, emellett hidratál is: repedezett sarok, kiszáradt kéz esetén éjszakára vastagon alkalmazd
  • pikkelysömörös bőrre, a tünetek enyhítésére, a -szárazság mérséklésére
  • kisebb égési sérülésekre, horzsolásokra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

margoca24

2013. július 14.

Nagyon szuper ez a balzsam. Már évek óta használok shea vajat, de általában a vaj tömör állagával bolt bajom, nehezen lehetett vele bánni. Ez a balzsam viszont teljesen más, a kéz melegétől hamar puhul és könnyű vele bánni. Általában a kezemre és a sarkamra, illetve a lábfejemre használom éjszakára, nagyon jó, de előfordul, hogy az egész testemet bekenem vele. nagyon meg vagyok vele elégedve, ha elhasználom, biztosan újravásárolom majd. % csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Nessy

2013. március 25.

Még nem használom túl rég óta, de ki tudom jelenteni hogy jól ápolja, a szó jó értelmében olajozza a pikkelysömörös területeimet. Nem túl zsíros, nem ragacsos, persze nem is egy könnyű krémecske, de éjszakára megfelel, vagy a fülem mögé a a nap bármely szakában, mert azt nem sminkelem!:P Lassan fog elfogyni, majd akkor döntök mennyire vált be, érdemes-e újra megvennem. Minden esetre most nagyon szeretem, és gyakran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.