Alora Natura

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Homoktövis-Ligetszépe balzsam aktív, egyedülálló hatóanyagainak köszönhetően nagyon erős gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, bőrregeneráló hatással rendelkezik.

Kedvező hatásai:

• nagyon erős gyulladáscsökkentő hatású
  • elősegíti a sebek hámosodását, eltünteti a hegeket
  • javítja a bőr szerkezetét
  • gyógyítja az égési és fagyási sérüléseket
  • regenerálja a bőrt
  • gátolja a ráncosodást
  • lassítja az öregedést
  • éd a napsugárzás káros hatásaitól
  • halványíthatja a pigmentfoltokat

Zsokaa

2015. november 29.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. A bőröm nem szívta be maradéktalanul, de jobban tetszett, mint a teafás verzió. Nem igazán változott a bőröm állapota tőle egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

elizabett85

2014. július 25.

Ezt a balzsamot időszakosan szoktam használni, mikor sok pattim van és azokra, jobban mondva inkább a nyomaik eltüntetésére szuper jó. Ja és nagyon tartós, mert tényleg csak kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

anett5

2014. február 23.

Még csak körülbelül egy hete használom, de már most látszik a bőrömön a változás, az illata is imádni való.
Önmagában is szuper estére, de nappal inkább jó minőségű aloe vera géllel használom, így kicsit mattabb lesz vele az arcom.
Nagyon jó termék, biztosan újra rendelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Nagyon jó termék, biztosan újra rendelem! :)

Ency

2014. január 25.

Én is használtam ilyen balzsamokat nem szerettem mert túl kemény ,shea habot csináltam mindegyikből . Szerintem drága én mm goldot használok és ahhoz adok olajokat , sokkal jobb és olcsóbb is !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 25.

Krisz93

2014. január 25.

Pár napja rendeltem ezt a balzsamot, és mérhetetlenül meg vagyok elégedve vele!!!!!!
Az eddig piros pöttyöket az arcomról semmi sem vitte le ilyen gyorsan :))) Tényleg nagyon erős gyulladáscsökkentő, nem csak az arcomra, de begyulladt szőrtüszőmre is kentem belőle, és egy éjszaka alatt onnan is eltűnt minden. :)
Sajnos nem valami nagy a rendelhető kiszerelés, 30 ml, de nagyon sok időre elég, elvégre csak picit kell felhasználni. Egész könnyű kenni is szerintem, de lehet csak azért gondolom így, mert az előzőleg használt shea vajaimhoz képest, amiket meleg vízzel tudtam csak felolvasztani, itt elég csak az ujjaim közé csippenteni egy keveset, és rögtön megolvad :) Az illata sem zavaró, tipikus gyógynövényes készítmény szerű.
Én ajánlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Én ajánlom mindenkinek!!!

N.A.

2014. január 15.

@Nessy köszi!
Nos, végül is én arcgélt főztem belőle, 10ml arcbalzsam, 10ml jojoba olaj és 10ml kókuszolaj és háromnegyed mokkáskanál ceralan segítségével. Így felszívódik, de továbbra is gazdag krém marad, arcszérumként használom, nappali és éjszakai krémként sajnos nekem egyaránt túl tömény. Méhviasszal és szintén kókuszvajjal szoktam használni a kezemre, vagy önmagában a körmömre és sebekre, illetve nagyon kiszáradt részekre (könyök, térd, kézfej) így beválik. Mindenképpen újraveszem hasznos "koncentrátumként", de önmagában nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

@Nessy köszi!

Nessy

2013. november 2.

Az egyik legjobb shea vajas balzsam amivel valaha találkoztam. Segít gyulladt bőr nyugtatásában, gyorsabban és kevésbé hegesen gyógyulnak a kis sebek, emellett szemkörnyék ápolásra és a pikkelysömörös foltjaimra is ezt használom. Igaz, csak 30 ml, de nem kell belőle sok.
Az utóbbi héten sokat fújtam az orrom, de minden reggel és este bekentem ezzel a balzsammal, így nem sebesedett ki és nem is olyan piros.:)
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Nagyon ajánlom!

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil