Best of Beauty 2019

Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. május 18.

Kategória:   Testápolás

Igazi könnyű nyári bőrápoló különlegesség shea vajjal és az érdekes nevű babassu olajjal: vitaminban gazdag tápláló és hidratáló ápoló. Könnyen felszívódó balzsam, mely azonnal puhává, bársonyossá és finom illatúvá varázsolja bőrt. Ideális tavaszi-nyári ápolás a napfénynek kitett bőrnek a levendula friss és megnyugtató illatával.

• fürdés, tusolás után, az egész testedre, reggel vagy este
  • kézápolás, manikür során, bőrpuhításra
  • kézkrémként bármikor
  • lábápolás befejező lépéseként, hidratálóként, éjszakára vastagabbn is
  • napozás utáni testápolóként
  • gyerekeknek is bátran  használd, a levendula illatot imádni fogják

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

margoca24

2014. május 31.

Nagyon szerettem ezt a vajat, most éppen nincs belőle, mert legutóbb egy másikat vettem meg. Az illata nagyon szuper, én órákkal később is éreztem magamon. Nagyon jól hidratál, nem volt síros érzet utána, ami nagyon fontos, én éppen a nyári idószakban használtam. És valóban akkor működik ez a vaj és a tőbbi is a legjobban, ha nedves bőrre kenjük. Biztosan fogok még ilyet használni, bár most a moringaolajas tespápoló vajon gondolkodom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

angelcare

2014. február 26.

Csúcsszuper! Az illata, az állaga, a felszívódása, minden.Olyan puha utána a bőröm hogy elképesztő. Sokkal könnyebb elkenni mint a Manna vajait-igaz ebben vannak egyéb olajok is amiktől könnyedebb. A csomagolás és a marketing egy az egyben Manna.Ajándék mini szappan,kedves levélke. Nem tudom melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás de engem nagyon meggyőztek. Eddig elkötelezett Manna rajongó voltam de lehet hogy ez változni fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

Nessy

2013. május 22.

Nagyon kellemes vaj, szépen beszívódik, és nagyon kevés elég belőle. Kenegetem vele a körömágyamat, a sarkamat, könyökömet. Minden felületet szépen megpuhít, és az illata szuper jó! Aki szereti a levendulát, annak érdemes kipróbálnia szerintem. Arca is próbáltam, ott sem okozott problémát, nyugodtan lehet használni, de ez nekem ez inkább testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>