Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Szappanok

Kasztíliai szappan 80 % extra szűz olívaolajjal és  enyhe, különlegesen finom, citrusos levendula illattal. Kismamák, babák és kisgyermekek bátran használhatják, a legkíméletesebb krémes szappan, gyengéden tisztít, miközben gondosan ápol.

Kiszerelés: 90 g

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

A rendelésemhez kaptam mintát belőle. Arcmosásra használtam el, kitűnően hidratálta, ápolta a bőröm. Kellemes levendula illatú, a kis levendula virágok fokozzák a nyugtató hatást. Krémes, jól habzó szappan, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate