Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Testápolás

Finom csokiillatú selymes shea vaj alapú MACI balzsam a legkisebbeknek, babáknak és gyerekeknek a legfinomabb kakaóvajjal. Ápolja, hidratálja, védi és nyugtatja a kicsik bőrét, finom csokiillata pedig elvarázsolja őket.

• shea vaj: mint általános balzsam-alapot: gazdag F-, E-, és A-vitaminban, hidratáló és regeneráló zsírsavakban, gyulladáscsökkentő összetevőkben, melyek hasonlatosak a bőr által termelt lipidekhez
  • kakaóvaj: lassan felszívódó, hosszan tartó hidratálást biztosít, véd a kiszáradástól, elősegíti a hámsérülések begyógyulását, csökkenti a gyulladást, antibakteriális hatású, bőrpuhító és napvédő hatású
  • mandula olaj: az egyik legkönnyebben felszívódó, hidratáló olaj, gazdag E-vitaminban, védőréteget képez a bőrön, óvja a kiszáradástól, selymes érzetet biztosít
  • szőlőmagolaj: gazdag E-vitaminban, baktericid, gyulladásgátló és gyorsan felszívódó, bőrlágyító hatású

Kiszerelés: 100 ml

Krisz93

2014. április 19.

Kb 2 hete használom már, és maximális meg vagyok vele elégedve!!!
Mindig fürdés után használom, főleg a hátamra, és a vállaimra, ahol még a régi aknés időszakomból maradt egy-két problémás rész, heg.... azokat be kenem vele, és egyre látványosabban kezdenek eltűnni (mondjuk ezt megelőzően is egy kakaóvajas krémet használtam rá)
Nagyon könnyű kenni, nem kell szó szerint kierőszakolni a tégelyből :) és hamar fel is szívódik! az illata pedig isteni kakaós!!!
mindenkinek ajánlani tudom, nem csak a gyerekeknek!!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Kb 2 hete használom már, és maximális meg vagyok vele elégedve!!!
mindenkinek ajánlani tudom, nem csak a gyerekeknek!!!! :D

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil