Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 22.

Kategória:   Fürdőtermékek

Aromaterápiás fürdősó mediterrán citrom, narancs és bergamott illatával, tengeri sóval, minden bőrtípusra. Frissítő illata élénkíti és kitisztítja elmédet és jókedvre derít, ásványi anyagai és olajtartalma pedig ápolják bőrödet.

• Mediterrán tengeri só: ásványi anyagai megnyitják és tisztítják a pórusokat, hatóanyagai így behatolnak bőrödbe, élénkítve annak anyagcseréjét.
  • Epsom só, másnéven keserűsó, azaz magnézium-szulfát:  a magnézium-sók ellazítanak, stressz, fáradtság ellen nagyon jó hatásúak. Csökkentik a stresszt, elősegítik a nyugodt alvást. Izomfáradtság, izomláz esetén is bevetheted.
  • Szőlőmag olaj: könnyen beszívódik, magas E-vitamin tartalma puhává varázsolja a bőrt, nem hagy zsíros érzetet.
  • Bergamott: nyugtató, hangulatjavító. Kis koncentrációban is hatásosan fertőtlenít bőrproblémák esetén: akne, zsíros bőr, herpesz, pikkelysömör. Légzőrendszeri betegségekben és emésztési zavarokban is jó hatású.
  • Narancs: kellemesen frissít, jókedvre derít, ellazít, kikapcsol. Bőrön fertőtlenít. Serkenti a nyirokkeringést.

Citrom: javítja az összpontosító képességet, tisztítja az elmét, megnyugtat, feltölt.  Fertőtleníti, tisztítja és összehúzza a bőrt. Légzőrendszeri betegségek, megfázás, influenza esetén fertőtlenít.

Kiszerelés: 120 g

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Citrusos illatú, ápoló-frissítő hatású kiváló fürdősó. Ezzel is elégedett voltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.