Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló és fiatalító shea vaj alapú balzsam ligetszépe olajjal, mangó vajjal, neroli illattal. Ránctalanít, feszessé teszi a bőrt, különösen érzékeny, száraz, érett bőrre jó választás. 100ml

Tápláló ápolás, mely számos kedvező hatása van:
  • egyesíti a shea vaj ápoló, visszazsírozó hatását, regenerál, megszünteti a bőr húzódását
  • hidratál, nedvességgel tölti fel a bőrt
  • csökkenti a ráncok mélységét, feltölti a bőrt
  • halványítja a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt
  • segíti a bőrsejtek regenerálódását, láthatóan megfiatalítja a bőrt
  • finom virágillata kiegyensúlyoz, megnyugtat, ellazít
  • használhatod ekcémás és pikkelysömörös bőrre is
  • napozás, szolárium utáni regenerálóként is
Összetevők: Organikus ghánai shea vaj, mangóvaj, ligetszépe olaj, mandula olaj, narancsvirág (neroli) illóolaj, levendula illóolaj

stella06

2013. október 27.

Ajándékba kaptam, szerintem azért nem rossz. Tapasztalatom szerint jobban hidratál, mint a sima shea vaj (ami az én bőrömet szárítja-mattítja, annyira, hogy a gyorsan zsírosodó arcomra szoktam használni éjszakára), különösen, ha vizes bőrre kenjük. Én ráadásul örülök, hogy nincs valódi narancsillata, mert azt egyáltalán nem kedvelem; ez tényleg kicsit furcsa, fanyar aromát produkál, de nekem nincs különösebb ellenvetésem vele szemben. A magam részétől kézkrémként szeretném elhasználni (de csak mert amúgy sincs szükségem testápolóra), erre a célra megfelelőnek ígérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

ForestNymph

2013. július 12.

Hát csajok csalódott vagyok. Nem volt még sheás cuccom, de csak zsíros mint a fene, hidratálás semmi. Ja és ne számítsatok csodálatos mesevilágot idéző fantasztikus narancsvirág illatra, mert full tömény citrom illatú!! Határán van a légyírtó szagával. A lábamra elkenegetem majd radírozás után, de arcra nem. Pocsék egy valami. :( Majd még a Mannának egyszer adok esélyt,ha ez kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.