Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2013. január 5.

Kategória:   Testápolás

100%-ban természetes, tiszta shea vaj. Hatékony, egészséges, kemikáliamentes testápolás valódi hatóanyagokkal, Neked és az egész családnak. Szép bőr természetesen - minden nap.

margoca24

2014. május 31.

Nekem személyes nagy kedvencem a shea vaj, teljesen mindegy, hogy éppen honnan rendelek. Igyekszem mindig kicsit nedves bőrre kenni, de nem mindíg. Nagyon szeretem az illatát, sokan nem tolerálják,de nekem kifejezetten tetszik a kissé füstös, tömény illat, néha csak megszagolni nyitom ki a tégelyt. Egyébként aki attól fél, hogy az illatot sokáig érezni fogja magán, annak mondom, hogy nem kell félni, mert elillan, nagyon hamar. Kicsit felolvasztva, néhány csepp illóolajjal fel lehet dobni, főleg, ha az illóolajtól jótékony hatást is várunk valamilyen bőrproblémára. Én az arcomra is szoktam kenni, ajakápolóként is remek, ha éppen nincs szemkörnyékápolóm, akkor arra a területre is kiváló. Manikűr után szoktam alaposan bekenni vele a kezem és a körmök környékét is. Én szinte mindenhová használom, nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)