Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. november 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megalkottunk egy olyan különleges szemkörnyékápoló balzsamot, amellyel eredményesen veheted fel a harcot az öregedés első jelei ellen. Akkor is lassíthatod a folyamatot, ha már megjelentek az első finom ráncok. Hatékony és természetes megoldást kínálunk Neked: szemkörnyékápoló balzsam 5 értékes luxusolajjal, shea vajjal és mangóvajjal.

zoknimajmocska

2015. május 1.

Nemrég használom. Nagyon sok időre elég lesz, mert tömény "cucc", úgyhogy én megbocsátom az árát (persze ezt az összetevők miatt is teszem). Szerintem nekem szebb a bőröm mióta használom, kicsit üdébb, persze olyan hatalmas változást ne várjon senki. Nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

v.szilvia789

2014. augusztus 10.

Gyönyörű összetevők, semmi eredmény röviden. Nagyon megtetszett, hogy natúr és jó vélemények is voltak már róla, de nem nyűgözött le a tudása. Először is nagyon kemény, csak kapirgálni lehet a tégelyből. Az illata elég erős a sokféle illóolajtól, szinte már krémparfümre hasonlít. Estére tudtam én is csak használni, mert nagyon zsíros, nem szívódik be kellően. Hatást nem tapasztaltam, nem lett szebb vagy simább a szemkörnyékem, de allergiás reakciót sem tapasztaltam. Mivel alig a 10%-a fogyott el és hamarosan lejár a szavatossága, pénzkidobásnak érzem. Körömágyra el lehet ugyan kenegetni, ahhoz viszont drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

margoca24

2014. május 31.

Már jó ideje használom, és nagyon meg vagyok elégedve. Azért az leszögezném, hogy natúr kozmetikumról lévén szó, nem kell két használat után azt várni tőle, amit egy hagyományos, szilikonos szemránckrémtől. A bőrnek eleve hozzá kell szokni a hatóanyagokhoz, szóval a natúr dolgokhoz türelem kell. Szemkörnyék ápolóról van szó, ápolásra kiváló termék, mivel tiszta hatóanyag, nagyon sokáig elég, lehet hogy nem olcsó, de sokáig elég. Én még a számra is szoktam kenni főleg lefekvés előtt. Nekem nagyon bevált ez a kis ápoló, nálam megérdemli az 5 csillagot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

crazy cat lady

2014. május 17.

a karikákkal, kisebb ráncokkal nem csinál semmit, nyilván nem vártam tőle csodát, viszont a sminktől kipirosodott, kiszáradt szemhéjamat szépen megnyugtatja, a száradás elmúlik. az illata nekem tetszik. csak éjszakára használom és tényleg kevés kell belőle,mert ha sokat teszek, még reggelre sem szívódik fel, jó zsíros krém. már 1 fél éve megvan és alig fogyott belőle, sokáig ki fog tartani. összességében én szeretem, mert jól esik vele bekenni a szemem, érzem, hogy táplálja a bőröm, viszont valami pluszt várnék tőle. allergiás reakciót szerencsére nem tapasztaltam, tehát arra jó, hogy kenegessem vele a szemem. ha elfogy, nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert nem volt valami olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 25.

Nagyon jó kis szemkörnyékápoló. Könnyen kenhető /nedves bőrbe kell/, Kellemes illatú, gyorsan beszívódik, nagyon kevés kell belőle. Jól hidratál, nagyon elégedett vagyok vele. 30ml-s kiszerelés, tetszetős műanyag tégelyben, a fedőlapon tetszetős matricával. A kis kiszerelés is sokáig elég, mert kevés mennyiségű krém kell belőle egy-egy alkalommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 25.

fruzsicaaa

2014. március 19.

Semmit, de semmit nem csinal! Ja de, valamit megis: az illoajok allergias reakciot..
Es budos is. Bar ez a legkisebb hibaja.
Tomeny zsir, nem szivodik fel, igy kizarolag ejszakara hasznalhato - de minek?! Hisz' nem csinal semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Es budos is. Bar ez a legkisebb hibaja.

repülő mókus

2013. december 26.

Ez az egyetlen krém, ami képes eltüntetni a sötét karikákat a szemem alól, pedig sok mindent próbáltam már. Mivel nagyon sűrű, olajos, éjszakára használom és még ha nem is tudom teljesen kialudni magam, reggel nem úgy nézek ki, mint egy zombi. Reggel a szokásos hidratálómat feldobom és senki nem kérdezi nap közben, hogy mit csináltam éjszaka. Nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nessy

2013. november 2.

A barátom egy kivételesen őszinte és hiú pillanatában bevallotta, hogy zavarja hogy kicsit karikás a szeme, és már az első ráncokat is észrevette. Megkért, keressek, ajánljak neki "valami krémet" rá. Azonnal akcióba léptem!:P Magamnak rendeltem ezt a balzsamot pár nappal előtte, de még nem próbáltam ki, így egyből tudtam megoldást prezentálni.
Megmutattam neki a helyes használatot és csodák csodája az első használat után láthatóan szebb volt a szemkörnyéke. Azóta rendszeresen használja és nagyon elégedett.
Nagyon kevés kell belőle, de ha elfogy biztos hogy újra fogom venni neki és bár nekem szemkönyékre kiváló a Homoktövis balzsam is, lehet magamnak is veszek majd belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.