Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. február 27.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Aromaterápiás bőrradírozó natúr szappan mediterrán és Holt-tengeri sóval, frissítő kubebabors illattal. A tengeri sós szappan ajánlható:

• bőrradírozásra, exfoliálásra
  • zsíros, pattanásos bőrre
  • sportolás, fizikai igénybevétel után
  • méregtelenító kúrák kiegészítésére
  • ha kedveled a frissítő, hangulatjavító illatokat
Összetevők: szappanosított kókuszolaj, szappanosított extra szűz olívaolaj, szappanosított  pálma-és ricinusolaj, (sok)  bio kókuszolaj, extra szűz olívaolaj, kubebabors illóolaj

encimokus

2014. március 28.

Remek szappan ez is. Finom, enyhe illata van. Bőrradírozásra van jobb termék is, ez inkább simogat, radírozás helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 28.