alouette

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexia, Módosítva: 2018. március 8.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Alkoholmentes törlőkendő bőrsemleges pH-val.

DianaS

2020. november 5.

Nem a legjobb féle, hamar kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Nem a legjobb féle, hamar kiszáradt.

narancsdzsem

2018. augusztus 26.

Toalett kendőnek talàltàk ezt ki ☺, annak tökéletes, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Toalett kendőnek talàltàk ezt ki ☺, annak tökéletes, újravevős.

Alexia

2018. február 26.

Nekem 150 db-os kiszerelést sikerült beszereznem. (ennek ára 5-600 volt) Kipróbáltam. Elsőre is az illata, vagy még inkább szaga, ami feltűnt. Engem valami öregasszonyos parfümre emlékeztet. Sminklemosásra próbáltam ki. (kozmetikai kendőként árulták a boltban). A papírok nem puhák. Nedvességet tekintve sminkleszedéshez kevés. Takarításhoz mondjuk még el lehet használni talán, de semmi másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.