Alta Moda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krisztinka88, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Erika80

2014. május 26.

Most vettem én is egyet, kellemes kis illat, de én nem érzem túl sokáig magamon, nem tudom mások érzik-e rajtam... még tesztelem. :) De tény, hogy ennyi pénzért (590.-) nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

krisztinka88

2013. június 17.

Könnyű, nyárias, gyümölcsös, és nem mellesleg 600 Ft-ért vettem 100 ml-t. A tartóssága is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.