Altapharma

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   200 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffin93, Módosítva: 2013. november 5.

Kiszerelés:   200 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Cink és vitamintartalmú étrend-kiegészítő tabletta. Laktóz és gluténmentes.

Összetevők: térfogatnövelő szer (cellulóz), csomósodást gátló anyag (kalcium-foszfát), nikotinamid, kalcium-D-pantotenát, cink-oxid, térfogatnövelő szer (karboxi-metil-cellulóz), csomósodást gátló anyag (zsírsavak magnéziumsói), B6-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, folsav, biotin, B-12 vitamin.

tonic

2019. január 5.

Nekem is volt ilyen, én kifejezetten szerettem, mert hatott a hajhullásomra, és sok volt benne, de sajnos már jó ideje nyoma sincs a boltban, amit sajnálok.
Még azt is szerettem,h ilyen pici, és nem egy hatalmasra felpuffasztott tabletta ráadásul nem óriási dobozban, amik néha akkorák,hogy majd megfullad az ember lenyeléskor... Meg ki tudja mik vannak benne..
Egy hasonló összetevőjű van zsurlóval vagy mivel kiegészítve,de az csak 30 db-os, továbbá még Bécsben sem kapni, csak Németországban, ezért amikor ott járok néha,olyankor próbálok venni pár dobozzal, mert jobban bevált,mint azok,amiket azóta próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

Schatzi

2016. július 9.

Kezdjük a pozitív dolgokkal... Kedvező árért cserébe nagy mennyiséget kapunk. Kezdetben érződik is a hatása, még a szempilláim is dúsabbak és hosszabbak voltak tőle. Viszont a negatívuma: amint "megszokta" a szervezetem, már semmilyen hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Arvael

2016. március 27.

Már csak 6 darab van belőle, de meg merem előlegezni a véleményemet arra a pár napra :)
Szerintem alapvetően az egyik legjobb és legolcsóbb termék a kategóriájában, sőt, én kiárusítva vettem, ha jól emlékszem 8-900 Ft-ért, amiért a 200 darab nagyon jó vétel - főleg, ha én a hatásait nézem. Tudni kell rólam, hogy nagyon vékony és gyenge, törésre hajlamos hajam van. Namármost, tavaly nyáron olyan céllal vágattam le hátközépig érő hajamat állig érőre, hogy egyrészt a töredezett hajvégeknek végre búcsút mondjak, másrészt, hogy kicsit erősödjön. Ekkor vettem az első dobozzal, gondoltam, megér egy próbát, és besegít a célomhoz. Nos, azt kell mondjam, hogy remek döntés és vétel volt. Eleve lassan nő a hajam, viszont tavaly nyár óta több mint 15 cm-t nőtt (ami nálam nagy teljesítmény :D), és látom, hogy sok új babahaj jelenik meg tőle, valamint a szempilláimból is több van, mint azelőtt.
Szerintem teljesen korrekt kis termék, elérhető áron és drágább testvéreihez képest ugyanazokkal a hatóanyagokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

devababa

2015. december 31.

Megvettem, mert sok volt benne. Nem lett kulonosebb hatasa. Ize nem nagyon tetszett. Alig vartam, hogy elfogyjon es vehessek mast.Olcso.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Jelizz

2015. december 29.

Végülis olcsó, és sok van benne.. hát énsem éreztem különössebb hatást, a körmeim törtek, a hajam nem nőtt.. de azért szedtem, maradok a DM hajkapszulájánál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

doreszka94

2015. szeptember 11.

Nekem semmit nem használt sajnos. Sem a hajamon, sem a bőrömön nem éreztem változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

sziszus_

2015. szeptember 1.

Ez a kis bogyó valami hihetetlen jó! :D
Nagyon hullott a hajam, ezért kezdtem el szedni. úgy gondoltam, áldoztam már többet is egy vitaminra és nem jött be, szóval nincs mit veszítenem. Éppen le volt árazva a Rossmannban. Nem csak a hajhullásomon segített, de a körmeim sem voltak még ilyen szépek régóta! Azt nem tudom, mikor fog elfogyni - ha valaha elfog, de tényleg hatásos! Eleinte kúraszerűen használtam - kb. egy hónapig - mostanában pedig akkor veszem be, ha éppen eszembe jut. Így sem esett vissza a hatása. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Ez a kis bogyó valami hihetetlen jó! :D

Nixa

2015. augusztus 27.

Kb. 3 hete vettem, Rossmannban, azt hiszem 1699 Ft-ért, nem is láttam/hallottam még egy ilyen vitamint, ami 200 db-os lenne, főleg ennyi pénzért! Nagyon hullott a hajam, de úgy veszem észre ez valamelyest mérsékelődött, bár szerintem lehet több idő kell, hogy látványosabb legyen az eredmény, mg talán a körmeim is erősebbek lettek, de majd még később írok a fejleményekről. :) Addig is megelőlegezek neki 5*-ot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

hvcs

2015. január 25.

Nagy kedvencem! A különféle B-komplex és egyéb tápanyagos étrendkiegészítők mind nagyjából ugyanazt tudják. Ebben a kategóriában ez nagyon korrekt kis cucc, és ár-érték arányban messze a legjobb.

Persze értelemszerűen csak arra lesz látványos hatása, akik amúgy B-vitaminhiányban szenvednek (vegák, figyelem!!). Rám mindenesetre kitűnően hat, babahajak meg amit csak akartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Ingrido

2015. január 11.

Picike kis zöld tabletta. Mintha nem is lenne. A hatása is ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Picike kis zöld tabletta. Mintha nem is lenne. A hatása is ennyi.