Alterna

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maci86, Módosítva: 2019. március 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Kreppesedés elleni luxus-kezelés, mélyrehatóan hidratálja, táplálja a hajat, és begyógyítja a töredezett hajvégeket. Hatékony omega-3,6,9 zsírsav- és bambusz kivonat-tartalma fontos tápanyagokat ad a hajnak, megújítja természetes rugalmasságát, és megszünteti a kreppesedést.

Nem tartalmaz szilikonokat, parabéneket, szulfátokat, de semmilyen más, a hajat megterhelő, szintetikus anyagot sem.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia