Alterna

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Maci86, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Kategória:   Hajformázók

Öblítés nélküli krém, intenzív kondicionáló és hajformázó készítmény kombinációja. Kiegyensúlyozott összetétele révén, egy lépésben 10 előnyt nyújt a hajnak: hidratálja, fényt ad, kisimítja, élénkíti a színét, selymessé teszi, védi a sérülésektől, a magas hőmérséklettől, óvja az UV-sugárzással szemben rugalmasságot kölcsönöz neki és erősíti azt.

Nem tartalmaz szulfátokat, parabéneket, de semmilyen más, a hajat megterhelő, szintetikus anyagot sem.