Alterra

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Univerzális olaj száraz bőrre, ajkakra, körmökre és hajra.

Vegán termék, az összetevők ellenőrzött gazdaságból, a parfümanyag természetes olajokból származik.

balazsdora

2019. február 18.

Fantasztikus kókuszos csoda, sajnos kivonták a forgalomból. Kiárusításkor vettem kettőt, kár, hogy nem többet. Én kenem mindenhova, ahol száraz a bőröm, nagyon szeretem. Az illata igazi kókusz, semmi művit nem érzek benne. Természetesen öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.

VikiVixy

2018. október 25.

Érthetetlen, hogy egy ilyen szuper terméket miért kellett kivonni a forgalomból...
Imádtam. Imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Imádtam. Imádnám.

kapeni

2018. július 18.

Harmadik darabot használom belőle. Imádom az illatát és a hatását is! Finom puha lesz tőle a bőröm. Kismama vagyok a pocakomat is kenem vele és hiszem, hogy ez is hozzájárul a rugalmasságához! Számomra csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

PinkMcFreeze

2018. június 28.

Mikor először megláttam a polcon akkor drágálottam, de mikor akciós lett, akkor vettem belőle egyet kíváncsiságból. Felbontottam és kemény volt, de olyan olajos cucc, amit először nem tudtam hová rakni. Oké, mondom majd csak jó lesz valamire, kb mindenre ezt mondom, ami esetleg elősre lehet nem ért célba :D Gyantáztam a héten és elővettem, hogy hátha a gyanta maradékot segíti leszedni, mert igaz, hogy idővel egyre ügyesebb lettem, az évek meg a rutin, de így is marad egy kicsi a bőrömön. DE! Ez a csoda leszedte!!! Mivel szobahőmérsékleteten felmelegedett folyós állagúra nagyon könnyen lehetett kenni! (: Szóval végül jól sült el a történet és örülök, hogy találtam egy gyanta leoldó terméket és nem kell méregdrága leoldó terméket venni, amúgy azokkal se voltam 100%-ban megelégedve, mert erősen kellett dörzsölni.. Ezzel meg bekenem megfelelő mennyiséggel és eltünteti! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

csillu23

2018. június 9.

Az illata nagyon kellemes, igazi kókuszos nem az a művi. Én a hajpakolásaimba szoktam tenni, és a hajvégeimre kenni. Nagyon jó kis termék, és az ára sem vészes. Selymes és puha lesz az alapvetően vastag szálú kicsit durvább tapintású hajam. Nekem mindenképp újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Nymphea

2018. június 8.

Nagyon kellemes kis krém ez, én nyárra, napozás utánra tartogatom. Meglepett ez a sok szép összetevő akciós áron. Nagyon jó ajakápolónak is, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Leoni

2018. június 1.

Isteni finom illata van! Gyakorlatilag azonnal "olvad" az ajkakon és a kézfejen, továbbá számomra megnyugtató, hogy a leírás szerint a parfümanyag természetes olajokból származik. Amire rendeltetett, hozza is a kívánt eredményt: puhaság, lágyság, "finomság" :-) Az arcomra nem kenem, többek között eltömítheti a pórusokat, de az ajkakon olyan, mint egy extra áttetsző gyönyörű tápláló szájfény :-) A hajam végeire is dörzsölgetem - kiválóan rendbe tartja és ápolja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

bcintiaibolya

2018. május 28.

Nagyon jó az illata. Érzékeny, száraz a bőröm, de ezt használva puhává válik, arcomon használva sem okozott kiütést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

cserpesreka

2018. május 26.

Imádom, egy kis csodaszer :) . Az illata mesés, mintha bekenném magam egy doboz Rafaelloval. Vigyázni kell, hogy hogyan nyitjuk ki, de várható az ilyen kiszerelésnél. Ár-érték arányban nagyon jó. Akciósan 350 forint volt, megbántam, hogy nem vettem belőle többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

nncsrny

2018. április 26.

Óvatosan kell kinyitni, mert folyik mindenhova. Ugyanezért hūtõben tartom. Egyébként nagyon finom illata van (mint a yamuna shea vajas cuccának, amiben nincs is kókuszolaj) és pihe-puha lesz tõle a bõr. Plusz pont, hogy a ilyen kevés az összetevõ, minusz pont jár a parfümért. Ekcémára hajlamos, extra száraz és érzékeny bõrre kenhetõ, nem lettem kiütéses tõle! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol