Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek

Szőlő és fehér tea kivonatokkal.

Repuka

2019. január 9.

Összekevertem a másik alterrás szemkörnyék ápolóval és sajnos innen nem tudom törölni a véleményem:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Paloma

2018. október 19.

Ez az első szemkrémem, használgatom, de nem különösebben tetszik. Nekem nehéz krém, pedig csak vékonyan kenem be, mégis sokáig érzem, hogy ott van. Nem ad semmilyen kellemes, megnyugtató, hűsitő, hidratáló, vagy bármilyen érzést. Nem kell sokat várni tőle.
El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

El fogom használni, de nem veszem újra.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Még szemráncom nincsen, így csak egy szemkörnyék ápolót kerestem, ami hidratáltja a szemem alatti területet.
Számomra beváltja az ígéreteit.
Krémes formula, az elején ha nem dolgozom el jól akkor kicsit nehezíti a bőrt, de csak azért mert nagyon sok terméket kentem oda.
Én nem akartam feszesítést, se ránctalanító krémet használni, de ez nem is az, hanem csak hidratáló.
Este használom, és reggelre üdébb, hidratáltabb lesz a szemem alatti környék. :)
Ár érték arányba is rendkívül jó, meg hát volt rá kedvezményem :D.
Nekem újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Számomra beváltja az ígéreteit.
Ár érték arányba is rendkívül jó, meg hát volt rá kedvezményem :D.
Nekem újra vevős!

igob

2017. április 26.

Az én szemkörnyékemet tök jó, hogy ugyan feszesíti kicsit, de borzasztóan szárítja, és csípi is. Alkohol mindjárt az első helyen szerepel a víz után, nagyon bánom, hogy csak utólag néztem meg az összetevőket. Már jártam így Vichy szemkörnyék ápolóval is. Lehet,hogy az én szemem túl érzékeny, de az tény, hogy az alkohol dehidratál, tehát nem értem, a gyártók miért erőltetik ezt annyira, ha szem körüli bőr ápolásáról van szó :-/
Kidobott pénz volt az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Kidobott pénz volt az ablakon.

Arianne79

2017. január 2.

Ma (2017.01.02.) vettem először és próbáltam is ki.
Nem tudom, mit várok tőle, talán annyit, amennyit ígér,"hidratálást".
Azt sem tudom, hogy fogom leellenőrizni a hatását, majd meglátom.

Különösebb problémám nincs a szemeim alatt lévő területekkel, de ugye "valamit" kell rá kenni, az arckrémek 99%-ra meg rá van írva, hogy oda ne, szóval valamit vennem kellett, s mivel elsősorban hidratálni szeretném az ottani vékonyka bőrt, ezt választottam.

Amit az első használat után érzek, olyan, mintha nem kentem volna el rendesen, mert egyszerűen érzem, hogy ott van, mintha valami réteget képezne a szemem alatti területen. Nem kellemetlen vagy kényelmetlen, csak olyan fura érzés.
Maga a krém könnyen kenhető, közepesen jól és gyorsan szívódik be.
Nagyon előnyös a "csőrös" adagoló, így igen keveset is ki lehet nyomni könnyedén.
Nem csípi a szemet (nyilván nem kenem bele, de valahogy óhatatlanul mindig belemegy egy icipici egy idő után és úgy érzem, kifolyik a szemem tőle, ezzel semmi ilyen nincs).
Illatot nem érzek, de nem is akarok.

Most így az első használat után ennyit tudok mondani róla, majd update-elek :)

Az osztályzat egyelőre egy becsületes négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Ma (2017.01.02.) vettem először és próbáltam is ki.
Nem tudom, mit várok tőle, talán annyit, amennyit ígér,"hidratálást".
Azt sem tudom, hogy fogom leellenőrizni a hatását, majd meglátom.

Maga a krém könnyen kenhető, közepesen jól és gyorsan szívódik be.
Illatot nem érzek, de nem is akarok.

Most így az első használat után ennyit tudok mondani róla, majd update-elek :)

Az osztályzat egyelőre egy becsületes négyes.

Samantha

2016. május 28.

Évek óta használom reggel és este. Jobbat eddig nem találtam ebben az árban. Nem irritálja a szememet, ami az én esetemben nagy dolog. Az apró ráncokat feltölti, sokkal hidratáltabb a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 28.

NadjaBlue

2015. november 22.

Ajándékba kaptam, magamtól inkább az Anaconda szemkörnyékápolóját próbáltam volna ki. Már több, mint egy hónapja használom napi rendszerességgel, szabadnaponként kétszer, délelőtt és délután, tanítási napokon pedig csak délután. Smink alá nem használom, csak otthoni hidratálónak. Bár már megjelentek apró ráncaim, azokkal nem csinál semmit, de igazából nem is erre vállalkozik a krém. A szemem körüli bőr hidratáltabb lett, már nem olyan száraz, mint régen és bár nagyon érzékeny is, szerencsére nem okozott semmilyen irritációt sem. Viszont minthogyha hagyna maga után egy ragacsos réteget. Nem mondanám csodaszernek, de elég korrekt terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

nezili

2015. november 6.

Nem rossz, asszem 700 vagy 800 forintert vettem learazva, teljes arat tuti nem adtam volna erte. Viszont szerettem volna mar valami szemkornyekapolot, ugyhogy csak amolyan "miert ne?" alapon megvettem. Karikakat nem tuntet el, marad a pandamacko, de nem is igeri. Rancokat sem simit semmit, de ezt sem igeri, bar arra nincs is szukseg (egyelore halisten). Igazabol ez a termek nekem kisse folosleges, hidratal es ennyi. Arra jo. 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

megnemmondom

2015. július 22.

Nekem bevált, nincsenek hatalmas elvárásaim, nem kell ráncokat kisimítania csak ápolja a böröm és ne csípjen, erre teljesen megfelelő. Hidratál, kellemes illata van, gyorsan beszívódik és nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Rékam

2015. június 29.

Használom már vagy két hete, hatása a nulláéval egyenlő.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.

Használom már vagy két hete, hatása a nulláéval egyenlő.
Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0