Alterra

Ár:   €2.5   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 6.

Ár:   €2.5
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Kézkrémek

Körömápoló szérum bio-áfonyával

Értékes bio áfonyakivonattal, hialuronsavvval és bio golgotavirág-kivonattal ápolja és nedvességel látja el a körmöt és a körömágyat.

Certifikált natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tvylvis

2017. június 4.

Sokkal jobb, mint a sorozat körömolaja, de azért mégsem az igazi. Elhasználtam, de különösebb hatást nem vettem észre. Jó a pipettás kiszerelés, a viszonylag sűrű állagú kence nem folyik le, szépen eldolgozható. A köröm hamar beszívja, bár gyanítom, hogy jelentős része inkább elpárolog. Kicsit hidratál, két lakkozás között nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.