Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2023. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Ez a balzsam növényi keratint, B5 porvitamint, és gyümölcssav komplex-et tartalmazó formulával optimális ápolást nyújt a fénytelen hajnak és simítja a haj szerkezetét, javítja a fésülhetőségét. A ragyogóan fényes, kellemes tapintású hajért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yubiri

2022. szeptember 27.

Nekem olyan semmilyen volt... Kicsit több kellett belőle mint más balzsamból, az illatáért se nem voltam oda, se nem utáltam. Igazából fényt és csillogást vártam tőle, amit nem kaptam meg. Kicsit hamarabb is zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

KovacsDora

2022. január 24.

A hajam extrapuha, extrafényes és csillogó lett tőle, csodaszép lett az eredmény, ennél jobb nem is kell:)
(A hozzávaló sampont használtam előtte)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 24.

(A hozzávaló sampont használtam előtte)

Fabricia

2019. augusztus 7.

Én nagyon szerettem. Kellemes, nem túl erős illat, nem zsírosít(persze csak a haj hosszra,végére kenem), utána könnyű kifésülni a hajam. persze nem lesz csodaragyogó a haj tőle ,mint salamon töke, de nekem már az nagy segítség,hogy könnyen ki tudom fésülni a hajam utána:). Persze használom utána az olajat is (ami kicsit nehezen szívódik) De így együttesen szép lesz a haj tőle, és szilikon mentes!
Én ajánlom annak aki vegán kozmetikumot keres,de tény picit többet kell felvinni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Aphrozin

2018. december 19.

Sok balzsamot használtam már, de talán az egyik legrosszabb ez volt. oké, hogy natúr meg minden, de az illata nekem nagyon nem jött be, és kb kétszer annyit kellett belőle tegyek a hajamra, hogy valami legyen. A fénylő hatást nem érzékeltem, de legalább nem tudtam rendesen kifésülni a hajam, csak hajvégolajjal. Ja, és cserébe másnapra zsíros is lett a hajam. Biztosan nem fogom sem elhasználni, sem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

senskin

2018. november 13.

Jó kis balzsam, bár több kell belőle mint a hagyományos balzsamoktól, de ezt legalább bírja a fejem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

abicicaaa

2018. június 24.

Samponjaval egyutt hasznaltam, sajnos egyik se lett tul nagy befuto. Csupan egy pici plusz fenyt adtak egyutt a hajamnak.
Osszehasonlitasi alapom szilikonmentes termekek teren csak a marka granatalmas balzsamjaval van, es az jobban taplal, mint ez.
Nem hidratal elegge. Ha valami kis olajat hasznalok utana, turheto, de inkabb elhasznaltam hajszinezobe toltoanyagkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Ayase

2017. április 18.

Ahhoz képest, hogy szilikonmentes, nálam nagyon jól működött. (Pedig a hajam nem rajong a mentes cuccokért...) Az illata kellemes, kicsit mű, de nem tolakodó, kb. egy napig marad benne a hajban. Könnyebben tudtam kifésülni a hajam utána, fényes volt és puha. Nem kellett belőle sok, két, szintén Alterra sampon fogyott el egy balzsam használata mellett. Újra nem venném, de ha valaki a szilikonmentes hajápolás híve, szerintem tegyen vele egy próbát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

szilvasitimea

2017. január 26.

Imádom, fényesebb és egészségesebb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Imádom, fényesebb és egészségesebb tőle a hajam.

Milka

2013. szeptember 18.

a gránátalmás után esett rá a választásom. valóban szép fényes lett tőlem a hajam, plusz nem kell kétnaponta hajat mossak a zsírosodás miatt. az illata nekem sem jön be - műanyag barack képzetet kelt bennem, aminek megpróbáltak valódi illatot adni - viszont mivel natúr termékről van szó, / parfümmentes / hajszárítás után egyáltalán nem érződik, így ez nem csökkenti a maximális csillagok számát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

katacita

2013. július 8.

Jó kis balzsam, ahhoz képest, hogy szilikonmentes. Szép fényes lesz tőle a hajam, és érdekes módon még egy picit csúszós is. Az illatával nem teljesen vagyok kibékülve, úgyhogy emiatt csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.