Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, Módosítva: 2023. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% tiszta növényi olajjal, szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

viveka

2023. augusztus 4.

Régebben amikor használtam, semmi gond nem volt vele, viszont az utóbbi pár évben nagyon kellemetlen illata lett a szappannak, a régi levendula illat helyett valami teljesen más, dohos szagot érzek azóta. Sajnálom, pedig egy korrekt termék volt, emiatt viszont nem vásárolom már egy ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

NovErke

2022. október 31.

Én nem szoktam szeretni a levendulás dolgokat, mert valahogy nem jön be az illata. Most viszont, mikor szaglásztam a szappanokat, valahogy mégis ez tetszett meg legjobban. Talán azért, mert olyan nagyon enyhe kis illatocskája van.
Eddig kétszer fürödtem meg vele, jó krémes habja van, engem nem szárít, bár lehet hogy ez majd inkább a szappan vége felé derül ki.
Érdekes, mert a lemosásakor olyan érzésem van, mintha képzett volna valami bevonatot a bőrömön, és én ezt natúr szappanoktól nem szoktam érezni. Pont ezért is használok csak azt, mert én ezt a bevonatos érzést nem szeretem. Emiatt bennem megkérdőjeleződik, hogy tényleg teljesen natúr-e.
Nem rossz szappan egyébként, ár-érték arányban jó, olyan "egy sort tölt".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 31.

Nem rossz szappan egyébként, ár-érték arányban jó, olyan "egy sort tölt".

GoldenJasmine

2021. július 10.

A verbénás verziójával pozitív tapasztalatom volt, ezért vettem meg ezt is, hátha jó lesz, de sajnos csalódtam. Nekem sem kézmosásra, sem fürdésre nem vált be, mert nagyon szárítja a bőrömet, húzódik tőle. Másoknak pozitívum lehet, hogy nehezen olvad, emiatt sokáig elég, én viszont alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Melinda8

2020. július 1.

Teljesen elégedett vagyok vele! Krémes, nem szárít, tetszik az illata. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Qwerty

2020. június 7.

Nem jött be. Volt már pár levendulás szappanom, de ez az első, amelyiknek nyomokban sincs levendula illata. Volt vagy 30 éve az a kék vörös nevű borzalom, minden szappanok legalja...na, ez pont olyan szagú. Ráadásul szétázós típus, amit nagyon utálok. Igaz naponta nem csak egyszer van használatban, de a többi se, úgyhogy ez sem mentség. Az ilyenek nem szokták nálam megérni azt, hogy elfogyjanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

Mimi1228

2020. május 19.

Imádom! Hihetetlenül sokmindenre allergiás vagyok, és végre, végre egy szappan ami nem szárít, jó illatú, és egy kiütésem sincs tőle. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Bagagabcsi

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretjük. Finom, krémes a habja, nagyon kellemes az illata, nem mállik szét, mint némelyik másik illatú Alterra szappan. Jók az összetevők, nincs műanyagba csomagolva. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

hetesiedit

2019. július 9.

Nagyon jó natúr szappan, szeretjük az illatát, állagát. Szekrényben is használjuk ruhamoly ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

HDR

2018. szeptember 22.

Viszkettem tőle es rommá szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Viszkettem tőle es rommá szárította a bőrömet.

DoraViktoria

2018. július 17.

Árban remek, sokáig bírja, pedig mindennap használom fürdésnél. Levendulás fürdősó és habfürdő mellé nem választok mást. Arcom nem csípi, puha lesz tőle a bőröm. Más szappant nem veszek többé! Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.