Alteya Organics

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Limadunia, Módosítva: 2019. március 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 590 Ft

A bulgáriai Rózsák völgyének szívében palackozott Alteya Rózsavíz a világ egyik legkiválóbb minőségű, 100%-ban természetes, organikus virágvize. Elragadó illata, valamint speciális tulajdonságai révén világszerte elismert és közkedvelt termék. A permet több ezer rózsaszirom felhasználásával előállított organikus rózsavízből nyert növényi párlat.

Ár: 3 590 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Birkin22

2023. július 31.

Nagyon szeretem, jól hidratál, finom az illata. Az olasz szalmagyopáros virágvizük a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 31.

milkshake

2022. június 19.

Alapdarab a rutinomban, kellemesen felfrissít. Sokoldalúan alkalmazható: arcra, testre, hajra/fejbőrre, és mivel organikus termesztésből származik én fogászati kezelések után is bátran használom nyugtató és fertőtlenítő hatása végett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Dyana91

2021. augusztus 30.

Egyszerűen imádom!Pompás rózsaillata van, teljes felüdülés.
Arctisztítás után szoktam használni és utána a hidratáló krémet. Bőröm nagyon szereti, több havi használata óta egységesebb lett az arcképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Egyszerűen imádom!Pompás rózsaillata van, teljes felüdülés.