Alva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   bioboltok, online

BubuMaczko

2014. január 7.

Egy sminkes videóban láttam ezt a terméket, meg is vettem az ezüst színűt. A szemem elég hamar elnyeli, így több rétegben kell használnom, hogy egy kicsit látszódjon. Nem volt olcsó, és örülnék, ha kevesebb réteg is elég lenne. Az applikátorral viszem fel, de az ujjammal legkönnyebb eloszlatni. Sminkalapnak használom a szemhéjamon Chanel Illusion D'Ombre festékhez. Vagy ennek, vagy annak köszönhetően, de nagyon tartósnak bizonyult. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.