Alva

Ár:   €22   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   €22
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas antioxidáns tartalmú arcápoló olaj az érzékeny bőr kezelésére.

Tvylvis

2016. augusztus 19.

Leértékelve találtam rá, potom pénzért vettem, mivel már csak egy hónap volt a szavatossági időből. Arcra nem kentem, nyáron nem kívánta a bőröm, testolajnak használtam el. Ötszöri alkalomra volt elég ez a 30 ml-es adag. Eddig nem nagyon használtam testolajat, viszont ez annyira jó volt, hogy elkezdek nézelődni ezen a téren is. Vizes bőrre kenve már a krémezés is nagy élmény, finoman, könnyedén eloszlatható. Ezt a keveréket pikk-pakk beszívta a bőröm, utána rettentően selymes, puha érzet maradt csak. Amúgy is rendszeresen használok testápolót, de ez a heti egyszeri olajozás mégis nagyon jól esett. Az illatán elsőrsorban a sárgabarack és a mandula érződik, kifejezetten kellemes az orrnak. Szerintem meg fogom venni őszre, télre rendes arcolajnak, testre azért elég drága teljes áron. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol