Alveola Waxing

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BNicol, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hintőporos, 100ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, hiperérzékeny bőrre, mely kiváló tapadással rendelkezik, így hatékonyan és kíméletesen távolítja el az erős szőrszálakat is. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

megyerig

2018. július 23.

Legjobb gyanta! Nyáron használható, hiszen kevésbé folyik mint a társai, jól tapad. Nem okoz irritációt sem. Csak ezt fogom használni!

PaNel95

2017. október 14.

Már egy ideje csak ezt használom.
Mindent betart, amit ígér, emellett nagyon jó nyugtató hatása van. Gyantázás után jelentősen hamarabb múlik el a pirosság, és valóban kíméletes, nem fájdalmas egyáltalán a gyantázás a lábamon.
Viszont a rövidebb szálakat nem tudja kiszedni, még akkor sem, ha erős a szál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Már egy ideje csak ezt használom.
Viszont a rövidebb szálakat nem tudja kiszedni, még akkor sem, ha erős a szál.

edina892

2017. április 8.

Nagyon jó nem irritàl nem pattogok ki annyira tőle és nem is fàjdalmas vele a szőrtelenítés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

vadvirag919

2016. október 20.

Tulajdonképpen eddig ez a kedvencem bár van néhány hibája. Sűrűbb a sima azulénesnél, de folyékonyabb mint pl. a shea vajas. A tapadása nagyon nem 100%, az előbb említett kettő jócskán megelőzi. Pl. 5 mm-es szőrt az első simán kiszed, a sheás otthagy 1-2őt, ez pedig az 1/3-át. (Hosszabbnál ugyanúgy teljesítenek, de ki akar minél szőrősebb lenni?!) Viszont ez okozza a legkevesebb irritációt, ennél múlnak el leghamarabb a vörös pöttyök és a bőrömet se akarja letépni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

betty23

2015. július 7.

Ez talán a legjobb gyantapatron, amit valaha használtam, legfőképp az állaga tetszik. Beváltja a leírásban ígérteket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

blackcat00616

2015. július 1.

Nagyon érzékeny a bőröm, így elég sokáig piros és pöttyös szoktam lenni, de ennél pár óra és eltűnik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

2015. március 18.

Már régóta a normál gyantapatront használom, de legutóbbi Alveolashop-os rendelésemnél gondoltam kipróbálom ezt, mert elég érzékeny a bőröm, és gyantázás után még másnap is pöttyös, irritált mind a lábam mind a karom. Ez a változat valóban kímélőbb, a pöttyök most gyantázás után 3-4 órával eltűntek, és nem érzem irritáltnak a bőrömet. Talán picit puhább, folyósabb az állaga mint a normálnak, nem tudom nyáron nagy melegben ez mennyire fogja nehezíteni a használatát. Könnyebb volt babaolajjal eltávolítani a bőrön maradt pici darabkáit mint a normál esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Wendy

2014. május 2.

Nekem nagyon bejött a hiper érzékeny bőrömre.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Nekem nagyon bejött a hiper érzékeny bőrömre.:)

yxcv

2014. május 1.

MIndenkinek ajánlom, nagyon jó!!:) Először gyantáztam le a lábam, eddig csak borotvát használtam, mert féltem, hogy nagyon csúnya lesz a lábam gyantázás után, azonban mivel meguntam, hogy 1 nap alatt visszanő a szőr és ráadásul erős és sötét is, legyantáztam itthon. Nagyon tetszik, hihetetlenül egyszerű a használata, ha kicsit lassabban húztam le a csíkot, akkor is kiszedte a szőrt, ami nekem nagyon meglepő volt a hideg gyantás tapasztalataim után(más területen). Használat után kb 2 órára már el is tűnt a pirosság,másnap pedig semmi szőrtüszőgyulladás vagy bármi egyéb!! Az egyetlen gondom az az, hogy elég sok láthatatlan szőrszál maradt, amit lehet érezni ha végigsimítom a lábam:( Bár lehet legközelebb, ha alaposabban csinálom, akkor ezeket is sikerül leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

illusia

2014. március 14.

A legjobb patronos gyanta. Kiszedi az erős szőrt is, kíméletes, pont ahogy a leírásban is szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!