Alveola Waxing

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Aisa, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Konzerves kiszerelésű, titándioxidos gyanta, mely hagyományos gyantamelegítő készülékben melegíthető fel. A bőrre történő felviteléhez spatula használata szükséges, rugalmassága miatt érzékeny és intim területek kíméletes gyantázására is ajánlott.

pappveronika30

2018. május 25.

Nekem nagyon bevált! Vettem hozzá gyantamelegítőt is és így együtt hamar és precízen végzek a szőrtelenítéssel. Kíméli a bőrt és nem tépi a szőröket. Nagyon jó választás volt. Már lassan fél éve használom és még mindig a fele megvan ( bikini vonal,hónalj,arc területekre használom) Újravevős!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Aisa

2016. február 11.

Próbáltam a hagyományos gyantát, ami után mindig kipirosodott a bőröm és folyamatosan kenegetni kellett. Utána a cukorgyantát is, ami már egy fokkal jobb volt, nem irritálta annyira a bőrömet, viszont dolgozni vele sokkal körülményesebb. Na de ez az elasztikus gyanta! A legjobb választás, ha valakinek érzékeny bőre van! Én fazonnál használom és alig pirosodik ki a bőröm utána, hámosítani pedig egyáltalán nem kell. Egyszerre nagy felületre fel lehet kenni és némi száradás után egyben le is jön a bőrről a szőr társaságában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.