Alveola Waxing

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Aisa, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Konzerves kiszerelésű, titándioxidos gyanta, mely hagyományos gyantamelegítő készülékben melegíthető fel. A bőrre történő felviteléhez spatula használata szükséges, rugalmassága miatt érzékeny és intim területek kíméletes gyantázására is ajánlott.

GDora

2020. május 31.

Első próbálkozásom az elasztikus gyantával és egyszerűen fenomenális :) nem mondom, hogy nem fáj, de legalább minden apró szőrszálat kiszed. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

maximilana

2020. április 23.

Nagy reményekkel rendeltem meg ezt a gyantát, bízva a jó eredményekben. Eddig hagyományos gyantákkal próbálkoztam, ami után mindig napokig piros volt a bőröm, úgy éreztem magam, mint akit megnyúztak... Aztán gondoltam egy merészet, és nem bántam meg! Nem mondom, hogy gyorsan és precízen végeztem, mert az első gyantázásom ezzel a termékkel eléggé bénázósra sikerült, de ez 100%-ban amiatt van, hogy sohasem próbáltam még elasztikus gyantát. A legnagyobb meglepetés talán az volt, hogy a gyantázás befejeztével a bőröm "megnyugodott", nem volt pirosság, kiütések, égő érzés. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

pappveronika30

2018. május 25.

Nekem nagyon bevált! Vettem hozzá gyantamelegítőt is és így együtt hamar és precízen végzek a szőrtelenítéssel. Kíméli a bőrt és nem tépi a szőröket. Nagyon jó választás volt. Már lassan fél éve használom és még mindig a fele megvan ( bikini vonal,hónalj,arc területekre használom) Újravevős!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Aisa

2016. február 11.

Próbáltam a hagyományos gyantát, ami után mindig kipirosodott a bőröm és folyamatosan kenegetni kellett. Utána a cukorgyantát is, ami már egy fokkal jobb volt, nem irritálta annyira a bőrömet, viszont dolgozni vele sokkal körülményesebb. Na de ez az elasztikus gyanta! A legjobb választás, ha valakinek érzékeny bőre van! Én fazonnál használom és alig pirosodik ki a bőröm utána, hámosítani pedig egyáltalán nem kell. Egyszerre nagy felületre fel lehet kenni és némi száradás után egyben le is jön a bőrről a szőr társaságában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.