Alveola Waxing

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 3499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2016. július 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 3499 Ft

Klasszikus formatervezésű, zöld védőkupakkal ellátott gyantázógép, mely 1 db 100 ml-es gyantapatron felmelegítésére alkalmas.

Ár: 3499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
PAncsi79

2018. május 7.

Az enyém ugyan már több éves, de most is tökéletesen működik, abszolút elégedett vagyok vele.
Könnyen kezelhető, egyértelműen összerakható. Én kb fél órát szoktam a teli gyantapatront melegíteni. Tökéletes hőfokon tartja a patront, kívül nem melegszik túl a készülék, így abszolút jól használható.
Egy pici negatívum, hogy kicsit rövidnek érzem a zsinórját, de végülis nem kell használat közben bedugva lennie, így nem akadályozza a használatát.
Külön öröm, hogy jónéhány éve használom már, tehát abszolút hosszú életű a készülék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

csemezb

2017. június 2.

Kb. pár hónapja vettem, mikor már teljesen tanácstalanul álltam a "Mi a franccal szőrtelenítsek?" kérdéssel. Az epilálást nem bírom, borotválni nem szeretnék, hideggyantát használtam már, korábban mikróban melegítgettem, de szörnyen macerás volt. Szépségcikk webáruházról rendeltem, olcsó volt és azóta is imádom, pont megfelelő hőmérsékletre melegíti, nem éget. Én nagyon szeretem. Az egyetlen bajom vele, hogy kb 2 percenként felborítom, de amúgy imádom!!! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

cyrus

2017. február 25.

Könnyű használni, felmelegedés után pont jó hőfokon tartja a gyantát, nem melegíti túl. Maga a készülék sem lesz forró kívülről. Az egyetlen rossz dolog benne, hogy túl rövid a vezeték és jobb lenne ha forgó vezeték lenne rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Froggy

2016. december 18.

Nemrég vettem, pár napja érkezett meg, első használat után írok. Nem vagyok túl rutinos otthon gyantázó, ezért bátran állíthatom: ez a készülék hülyebiztos. Tök egyszerű, még én is rájöttem, hogy mit hova kell dugni, bele a patront és kész. Én 20 perc után már tudtam használni, nem lett túl meleg, nem égettem meg magam vele. A rózsaszínkupakosnál mesélték, hogy könnyen elborul, ez igaz, de én nekitámasztottam a papucsomnak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.