Alveola Waxing

Ár:   10 991 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 10991 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. június 6.

Ár:   10 991 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 10991 Ft

Esztétikus megjelenésű, kék hővédő fedővel, termosztáttal ellátott hagyományos gyantázógép, mely 400ml konzervgyanta melegítésére alkalmas.

Ár: 10991 Ft , Eladó: Alveolashop.com
zsuzsu92

2017. július 27.

Nagyon elégedett vagyok vele, én a 400ml-s verziót vettem meg, kell neki egy kis idő (kb 40 perc) amíg használható állagúvá melegíti a keménygyantát, de ez szerintem mindegyik hasonló készüléknél ennyi. Érdemes venni hozzá a 'papírgallért' mert így nem csöpögteti össze a készülék oldalát. Spatula is kell hozzá, hogy felvigyük a bőrre. Még kezdő vagyok, de remélhetőleg belejövök hamar, én konzervgyantával használom, ahhoz nem kell külön kiöntő edényt vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Birkin22

2016. szeptember 12.

Nagyon jó kis gép, a gyártónál most akciósan 8990 Ft, nagyon megéri az árát. Sajnálom, hogy nem hamarabb ruháztam be rá, jó pár gyantázással okozott égési sérülést megúszhattam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.