Alveola Waxing

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetikai kellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2189 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   kozmetikai kellékes
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2189 Ft

Hagyományos elasztikus gyöngy gyanta, mely ideális a normál szőrszálak eltávolításához, illetve a normál bőrök szőrtelenítéséhez. Elasztikus formulája miatt eltávolításához nem szükséges gyantázó papír. Felmelegítés, valamint a bőrre történő felvitel után könnyen kézzel eltávolítható. A gyöngy formulának köszönhetően egyszerűen mérhető ki a kezeléshez szükséges mennyiség.

A termék felmelegítéséhez üres gyanta-konzervdoboz szükséges. A termék külső műanyag tégelye gyantamelegítőben nem melegíthető!

Ár: 2189 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Alice83

2018. május 25.

Imádom..a legjobb otthoni használatra..nem irritál, nem annyira fájdalmas, a pirosság elmúlik nem okoz pattanásokat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Birkin22

2016. szeptember 12.

Update: otthoni használatra is megvettem a szükséges gyanta melegítőgéppel, konzervdobozzal együtt. Nagyon jó döntés volt, kíméletes a bőrrel, de kiszedi a szőrt, a pirosság szerintem egy óra után eltűnik, nagyon elégedett vagyok.

A kozmetikusom ezt használja, nagyon kíméletes a bőrrel, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

A kozmetikusom ezt használja, nagyon kíméletes a bőrrel, de teszi a dolgát.