Alveola Waxing

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetikai kellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2189 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   kozmetikai kellékes
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2189 Ft

Titándioxiddal dúsított elasztikus gyöngy gyanta, mely ideális az erősebb szőrszálak eltávolításához, illetve az érzékenyebb bőrök szőrtelenítéséhez. Elasztikus formulája miatt eltávolításához nem szükséges gyantázó papír. Felmelegítés, valamint a bőrre történő felvitel után könnyen kézzel eltávolítható. A gyöngy formulának köszönhetően egyszerűen mérhető ki a kezeléshez szükséges mennyiség.

A termék felmelegítéséhez üres gyanta-konzervdoboz szükséges. A termék külső műanyag tégelye gyantamelegítőben nem melegíthető!

Ár: 2189 Ft , Eladó: Alveolashop.com

lizibartha

2017. december 7.

most ismerkedem a gyantázással, és ezt a gyantát szereztem be. Igencsak jó választás volt. Miután megszárad nagyon könnyű lehúzni, nem kell hozzá textília, kisebb felületeken nagyon hatékony. Nem tudom, hogy nagyobb felületen hatékony-e még nem jöttem rá a gyantázás csínyjaira, de ahol próbáltam ott teljesen meggyőzött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.