Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   5 x 0,8 g

A Natural Brightness limitált kiadás része

5 mandulaolajjal gazdagított, matt és csillogó nude szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

2 változatban kapható: Nr. 10 Nude Rose és Nr. 20 Nude Brown

N.A.

2016. november 14.

A Nude Rose változat van meg.
Őszintén megmondva nem vártam túl sokat tőle, mert kézre kenve sem volt már túl pigmentált, de gondoltam hétköznapra elmegy, természetes színek, kis helyen elfér és könnyű. Viszont mind a zöld, mind a barna, mind pedig a rozsdavörös nagyon szép mély matt színeket ad felvitel után (PUPA eye-shading brush-sal vagy a For Your Beauty Professional Smokey Eye ecsetével szoktam felvinni) és megfelelő szemhéjalap v zsírosabb krém / folyékony alapozó alkalmazásával alatta kifejezetten tartós.
A két világos szín pedig enyhe selyemfényű, szép kiegészítése a palettának.
Ami miatt különösen boldog vagyok, hogy a szürkés-zöldes árnyalat olyan szépen kiemeli a spenótzöld szemeimet, mint eddig semmilyen másik szemceruza vagy púder.
Hétköznapra és esti sminkhez is tökéletes kompakt kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

A Nude Rose változat van meg.
A két világos szín pedig enyhe selyemfényű, szép kiegészítése a palettának.
Hétköznapra és esti sminkhez is tökéletes kompakt kis cucc.