Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

Izar

2016. március 13.

Túlzottan sok mindent nem csinál a hajammal, se pozitív, se negatív változást nem tapasztalok.

DE: édes narancs olajat keverek bele rendszeresen (1 flakonba legalább 20-30 cseppet), és az a friss, lédús almás-narancsos illat, na az az, amiért újra és újra megveszem ezt a sampont. Utánozhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

beautylexa17

2016. március 4.

Zsírosította a hajam pedig olyan jó kis gyümis az illata :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Zsírosította a hajam pedig olyan jó kis gyümis az illata :(

bforbeauty

2016. január 18.

Teljesen átlagos kis sampon, egy hamar zsírosodó haj két napot bír ki vele átlagosan. Gyerekeknek jó választás lehet, tényleg nagyon friss, kellemes, gyümölcsös illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

kissandrea87

2015. november 20.

kellemes az illata, nekem 2 naponta szukseges megmosnom a hajam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

kellemes az illata, nekem 2 naponta szukseges megmosnom a hajam vele.

anielka

2015. november 14.

Önmagában sajnos nem elég a zsírosodó hajamra, ezért az első mosást egy átlagos samponnal végzem és az övé a második kör. Kivételesen szépek az összetevői és nem olyan földtől elrugaszkodott az ára, mint sok bio samponként meghirdetett SLS tartalmú társáé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

HellaLiza

2015. október 5.

Évek óta keresem a tökéletes szép összetevős sampont, hát, ezzel a termékkel sem találtam meg. Az illatában nekem van valami furcsa mellékszag, de ezt hajmosás közben szerencsére nem érezni. Lemosás után még nedves hajam iszonyatosan rossz tapintású, tapadós lett tőle, de nagyjából rendeződött hajszárítás után. Egy napig jól teljesített, de a második napon már igénytelenül kezdett kinézni a hajam, így elkezdtem rendezgetni kínomban, amitől gondolom még jobban zsírosodott. Nekem egy alkalomra volt jó, nem szívesen használnám újra- szívesen odaadom bárkinek, akinek bevált. A szép összetevők miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 5.

Baboo

2015. augusztus 20.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Az összetevők miatt vettem meg. A fejbőrömet és a hajamat is nagyon kiszárította. Erőteljesen korpásodni kezdtem tőle. A flakon feléig sem jutottam, Sajnos biztos, hogy nem vásárolom újra. A 2 csillag csak az összetevők miatt és az illata miatt jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

gendur.berni

2015. július 21.

Szép összetevők, olcsó, nagy kiszerelés és persze szerintem elég hatásos is. Finom az illata, habzik rendesen, jó vele hajat mosni. De sajnos így is 3-4 naponta kell hajat mosnom, eddig egy samponnal se tudtam kitolni ezt az időd, valószínűleg bennem van a hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

orsolyavarga

2015. május 30.

Gyereksamponként van használatban nálunk. Jól habzik, a lánykáim haja szép fényes, tiszta érzetű tőle. Túl sok illata nem marad, de nekem ez nem annyira szempont. Mindig használok utána balzsamot is, azzal együtt szépen fésülhető, de magában talán gubancol, viszont ez csak találgatás. Én meg vagyok vele elégedve, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

kaméliáshölgy

2015. május 23.

Második flakon harmada is már elfogyott, így feljöttem véleményezni.
Pozitív: az összetevőkre nagyon kell figyelni, mert ha nem jót választ az ember, hiába szilikonmentes, kiszárítja vagy bekorpásodik. Nekem mindkettő volt a korábbi (és amúgy drágább.....) samponoknál, szóval tudatosan szűrtem ki, melyikben nincs. Ezt választottam, és szerintem megteszi, amit egy samponnak kell: tisztít, megmarad az illat lenyomata, nem szárít (csak ha 30 mp-nél tovább rajta hagyom), és nem korpásít. Azért azt hozzá kell tennem, hogy a szilikonos társaival hihetetlenül könnyű hajat mosni.... Csak ráteszi az ember, megmossa és kész. A szilikonmentesnél ügyelni kell az időre és mennyiségre, nem lehet csak úgy ráönteni a hajra, ki kell keverni egy kis vízzel (30-70% arányban kb.) és számolni. Cserébe nem műanyag tartja össze az amúgy is megterhelt hajszálakat, fellélegezhet a fejbőr.
Negatív: mindig is 3. nap már meg kellett mosnom a hajam, ezen ez a sampon fikarcnyit sem segít sajnos... Erre igazán kitalálhatnának valamit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Második flakon harmada is már elfogyott, így feljöttem véleményezni.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!