Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

Ammeske

2015. május 4.

Nagyon szeretem! Zsírosodós hajam van, viszont a kifejezetten zsírosodás elleni samponoktól úgy kiszárad az egész fejem-hajam, hogy gondoltam kipróbálok egy normál hajra valót. Nekem bevált, finom szolid illata van, elsőre ugyan nehezen habzik, de másodszorra már tökéletes, szépen tisztít, de nem csikorog tőle az ember fejbőre :) Mivel nagyobb kiszerelés, viszonylag sokáig elég, az ára is rendben van. Ugyan nem tolta ki a hajmosást, de biztosan újraveszem! Megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Drakna

2015. április 27.

Imádtam az illatát, jól habzik jól tisztít, viszont egy időn után szárította a hajam és a fejbőrom sajna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

3clipse

2015. március 29.

A flakon közepére már szárította a fejbőrömet, de jól tisztít és jól habzik, az illata is tetszett, de mint más alverde samponoknál is, mire megszárítom a hajam már nem nagyon érezni az illatát, átlagos a natúrabb samponok körében

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

BloodEve

+ nem szárítja ki a fejbőrt hosszú távon sem
+ gazdaságos kiszerelés

Ami nem változott: hajmosás után közvetlenül gubancol
Ami változott: hamarabb zsírosodik a hajam:S a tisztítóereje már nem elég

Ajánlom: inkább nyári samponként érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

A 3.flakont "fogyasztom", így hosszútávú tapasztalataim a következők:
+ almás illatú
+ jól habzik
+ nem szárítja ki a fejbőrt hosszú távon sem
+ gazdaságos kiszerelés

Ami nem változott: hajmosás után közvetlenül gubancol
Ami változott: hamarabb zsírosodik a hajam:S a tisztítóereje már nem elég

Ajánlom: inkább nyári samponként érdemes használni.

Yubiri

2015. március 4.

Röviden ès tömören: nem èri meg az árát. Átlagos.
Pozitìv: jò esèsű ès fènyes a hajam, nem szárìtja ki a hajam.
Negatìv: nem èrzem hajmosás után a hajsampon illatot a hajamon, hamar zsìrosodik a hajam, drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

Röviden ès tömören: nem èri meg az árát. Átlagos.
Pozitìv: jò esèsű ès fènyes a hajam, nem szárìtja ki a hajam.

berenice93

2015. január 29.

Eddig tejesen rendben van, bár még csak kétszer használtam. :) Nagyon jól tisztít. Sajnálom az illatát, hogy olyan hamar elillan, már törölközős törlés után nem érezni belőle semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

AporBogarkaja

2015. január 21.

Ez az első alverdés samponom, de lehet, hogy az egyetlen is, az első flakonnal majdnem elfogyott már. Én nagyon szeretem, a viszkető fejbőrömet kezdi helyrehozni, sokat tart, és a hajam puha és lágy lett. Persze hajmosás előtt a hajvégeimre kókuszolajat kenek, és ez a sampon azt mindenestől eltávolítja. Nem nehezedik le a hajam, jó tartása van és hét hónap után sincsenek töredezett hajvégeim. Ezt biztosan újraveszem, nagyon szeretem, és kókuszolajjal együtt ők ketten tökéletes páros, soha nem volt még ilyen szép a hajam, és két hónap után többen is megjegyezték, hogy láthatóan szebb a frizurám, még a párom is imádja, hogy milyen puha és selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

tara95

2014. december 17.

Jó illat, jó habzás, natúr. Úgy tűnik, kedvenc lesz. Én az avokádós pakolást használom utána hajvégápolóként. A vizes tenyeremen eloszlatok egy borsónyit és máris siklanak az ujjaim a nedves loboncban, fésülés megoldva :D.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 17.

seasnail

2014. december 17.

Mióta a Krémmániát nézegetem, nem érhet meglepetés. :) Nagyon hasonlóak a tapasztalataim, mint amiket itt olvastam: meg vagyok elégedve az illatával (bár nem marad meg tartósan), a habzásával, és sikerült 2 napról 3 napra kitolni a hajmosást, bár száraz sampont is használok, így ez nem csak a sampon érdeme. Valóban kell utána valami fésüléskönnyítőt használni, de ez nem gond, mert mindig szoktam. Nagyon tetszik a nagy kiszerelés. Egyelőre elégedett vagyok, remélem, így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

csipita

2014. december 11.

Volt idő, amikor problémás volt a fejbőröm. Vastag rétegben volt rajta valami, amit nem feltétlen neveznék korpának, mert csak ritkán hullot. Állandóan viszketett, és a vakarástól persze, hamarabb zsírosodott is. Az Alverde samponok tették helyre. De lehet, hogy az, hogy nem éri sls és társai. Ez az almás-papayás vált be a legjobban a könnyen zsírosodó hajamra. Mindenképp kell utána balzsam, mert vékonyszálú, hosszú hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!