Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

Dorcsek

2014. november 1.

Elég sok kell belőle, kicsit hígnak tűnik, ezért kíváncsi vagyok mennyire hamar fogy. Csikorgóan tisztára mossa a hajat, elengedhetetlen utána a balzsam. Viszont olyan pihepuha lett a hajam, hogy valami eszméletlen. És nem csak a balzsamtól. Emiatt mindenképpen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Blackxentric

2014. október 7.

Nem rossz. Nem zsírosodik tőle a hajam. Az illata nagyon jó. kellemesen habzik. megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

truska

2014. március 25.

Szeretem sampon, ami nálam nagy szó! sajnos nem csodaszer, kétnaponta kellett vele mosni, bár amikor régebben használtam nem zsírosodott olyan gyorsan, de egy idő után hozzászokott a hajam. Balzsam nélkül eléggé szárít, és ugyanannyira zsírosít. Sajnos elég gyorsan fogy a nagy flakon ellenére is. Az illatát imádtam, de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

szirmusz

2014. március 1.

Nekem egyáltalán nem volt jó ez a sampon, nagyon száraz tapintatú lett a hajam tőle. egyszer használtam csak, utána már csak az ecseteket tisztítottam vele, arra jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

radirroni

2014. március 1.

Nem rossz, az illatát szeretem, de mivel semmi extrát nem tesz a hajammal, ezt "első lének" használom, mert kétszer samponozok, az olajos pakolások lemosására elhasználom, de másodszor átsamponozom másfélével is. Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Zözke

2014. február 26.

Kb. egy hónapja használom, elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát, igaz leginkább csak hajmosáskor érezni. Gyorsan zsírosodik a hajam, így általában két naponta szoktam mosni. Nem vettem észre, hogy jobban zsírosítaná, de a hajam tartásán nagyon sokat segített. Sokkal könnyebb, puhább! 4 csillagot kap, mert nehezen habzik, de csak ezt tudom negatívumként megemlíteni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

andrej

2014. január 6.

Minden hajtípusra, mindennapos használatra.....na igen, ezzel nem lehet átvészelni 3 napot sem.
Vonzó ára, kiszerelése és illata miatt vettem meg, sejtettem, hogy nem fogja megváltani számomra a világot, de hogy már másnap olyan tőle a hajam, mint aki egy hete nem mosta, az szerintem kicsit durva. :)
Kegyetlenül zsírosít, így ez nálam a felejthető kategóriába tartozik.

DE: utazásoknál, vagy nyaralásoknál még jól jöhet egy ilyen típusú sampon, amikor így is-úgy is mosni kell a sós, klóros víz, vagy a Balaton "tiszta vize" után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Kegyetlenül zsírosít, így ez nálam a felejthető kategóriába tartozik.

fruzsi96

2013. december 29.

*javítva*
turquoise_pianist: Köszönöm, már megbizonyosodtam róla.
Szóval akkor összességében nem rossz sampon. Az illata nem érződik, csak kicsit hajmosásnál. Balzsam nélkül használom egyenlőre, így kicsit könnyebben kócosodik a hajam, de a vaddisznósörte hajkefe tökéletesen rendbehozza. Szóval 3*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

*javítva*
turquoise_pianist: Köszönöm, már megbizonyosodtam róla.

katyalin

2013. december 21.

4-5 hónapja vásároltam ezt a sampont, hogy felváltva használjam samponszappannal, azzal ugyanis képtelenség kimosni az olaj pakolást a hajból. Kezdetben nagyon jól bevált: jól tisztított - az olajat is tökéletesen ki tudtam vele mosni a hajamból, nem szárította sem a hajamat, sem fejbőrömet. Az illatát és az állagát kellemesnek találtam, megfelelően habzott.
DE, mire elhasználtam a flakon felét valami megváltozott: illatra, mintha megavasodott volna (pedig még a szavatossági idő közelében sincs), a fejbőrömet pedig elkezdte irritálni, szárítani...
Úgy tűnik hosszútávú használatra (számomra) alkalmatlan! Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Úgy tűnik hosszútávú használatra (számomra) alkalmatlan! Kár érte :(

joey222

2013. december 5.

Ahogy olvasom én vagyok a kivétel: nekem hamar bezsírosodott tőle a hajam, és az illatában is volt valami "mellékes" amit nem tudtam megszokni. Az ára és a natúrsága a pozitívum, nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!