Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

somonik

2013. november 16.

Nagyon szeretem, megéri az árát! Nincs erős illata és tökéletes kevert hajtípusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

emagdi

2013. november 13.

Nagyon megéri az árát. Nagy kiszerelés, otthoni használatra szuper. Az illata semleges, tényleg mindenki használhatja. Megetszi amit kell: megtisztítja a hajat :)). Szemet nem csípi ha belekerül.
Az összetétele barátságos, nincsenek benne a "hagyományos" samponokból ismerős káros anyagok. Érdemes megvásárolni :)

(balzsam kell utána, főleg akinek szárazak a hajvégei, vagy kócosodásra hajlamos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 13.

Nomacs

2013. november 10.

Árban nagyon jó, nagy kiszerelésű. Finom illata van, bár nem tartós. Jól tisztít, megfelelően habzik, imádom :) Nem szárította ki a fejbőrömet, és nagyon szépek az összetevői. Remélem sokáig lesz még kapható :)
Sokan írják, hogy nem habzanak jól az Alverde/Alterra/bármilyan natúr samponok. Ezt azért érezhetitek, mert nem vizezitek be eléggé a hajatokat. Az SLS a minimális vízzel is elboldogul, és a mesterséges létének köszönhetően hatalmas habot varázsol. A SCS-nek több víz kell, akár úgy is lehet, hogy víz, egy nagyon kevés natúr samponozás, megint víz, és utána a normális adag, nekem ilyenkor hozza a legtöbb habot. Persze ilyenkor sem a megszokott habfürdőszerű hab lesz a fejünkön, de arra igazából nincs is szükség, hab nélkül is tisztít amúgy is egy sampon.

Update: Jöttem lepontozni... Elkezdte nagyon kiszárítani a hajamat, hajmosás után szénakazal lett a hajam, a balzsam persze segített rajta, de nem ehhez vagyok szokva... Kár, pedig annyira szerettem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Luca33

2013. október 31.

Gyakori hajmosásra vettem, arra tökéletesen bevált. Nem szárítja a hajam, nem is irritálja a fejbőröm, jól tisztít, kellemes az illata, jó kiszerelés. A nagyvárosi vízhez tökéletes, 2, 2,5 naponta mosok hajat. Most vettem a második flakont, eddig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

vegyesz001

2013. október 22.

Nem rossz, nem rossz, de a jó nem ilyen (legalábbis számomra). Nem is drága, kiadós adag is, az illata is rendben van és a habzásával sem voltak gondjaim, DE sajnos nagyon viszketett tőle a fejbőröm és nagyon zsírosította is a hajam, így át kellett térnem egy másik samponra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

tellokin

2013. október 5.

Ez a sampon ár érték arányban nagyon jó, rendesen habzik, szerintem jó az illata is. Az én hajam töve könnyen zsírosodik, a végei pedig szárazak, nem zsírosította és nem is szárította, balzsam azért kell utána :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

kovacsrekaa

2013. szeptember 1.

Nagyon nagyon jo, egyetlen problemam vele hogy alig habzik, sokat kell hasznalni. Hajfestekem nem szedi le, illatat imadom, *lekopogom* a hajam nem zsiros es nem korpas :))))

Update: Hát elszomorodtam :( Megmostam a hajam a Hennás samponnal (szintén Alverde), majd úgy döntöttem pénteken, hogy na akkor ismét evvel mosok hajat, mára teljesen elzsírosodott a hajam :(((((((((((( Általába 3-4 naponta mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

winnie

2013. augusztus 28.

Sokadik az Alverde samponok sorában nálam,de eddig ez a legjobb. A nagy melegben minden nap használom, ami kicsit szárítja a hajam, de balzsammal jól kezelhető. Ettől függetlenül hajmosás után gyönyörű, csillogó, tiszta hajat varázsol. Eddigi legjobb zöld samponom.

Update: Sajnos a szárazság fokozódott, pedig nekem nem hajlamos rá a hajam. Ez nagyjából másfél hónap után következett be, inkább zsírosodásra hajlamos. A zsírosodás megmaradt, de most már extra száraz végekkel párosul, illetve nem is csak a végek, hanem rögtön a töve alatt borzalmas a tapintása.. Eddig mosás után szép volt tőle hajam, de úgy tűnik hosszabb távon teljesen kiszárítja azt. :( Nagyon kár, mert alapvetően jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 28.

gelus

2013. augusztus 27.

A sok pozitív hozzászólás hatására vásároltam meg. Nagyon tetszik az illata és az állaga. De sajnos a hajamon nem sokat változtatott. Ugyan úgy két naponta kell mosnom mint eddig, és így a szőke hajra való sampon használata után kissé olyan érzetet kel, mintha sokkal hamarabb zsírosodna a hajam. De egyenlőre vagy az időjárás változásnak tudom be, avagy a hormonváltozásnak. Ezért még megelőlegezem a 4 csillagot és még kitartok mellette egy darabig, hátha lesz javulás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

yoyo85

2013. augusztus 27.

Szeretem. ezelőtt a koffeines samponját használtam, de mostanában nagyon hullik a hajam, és gondoltam talán váltanom kéne. Nem valószínű, hogy a sampontól hullott, mert mióta ezt használom is ugyanúgy hullik... vmi más oka lehet.
Nagyon jó illata van, nagyon habzik, nekem már az első mosásra is. Másodjára meg habtenger van a fejemen, pedig alig nyomok belőle, és félhosszú hajam van.
Zsírosodni kb. ugyanúgy zsírosodik, mint eddig, de szép selymes, és puha a hajam. Nagy kiszerelés, viszonylag olcsón. Amíg nem vonják ki, biztosan ezt fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!