Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

Októberi Lány

2013. július 12.

Érzékeny, zsíros - korpásodós fejbőröm miatt Naturland kénes sampont használok, ehhez kerestem kiegészítésképp valami semleges sampont, ezt választottam. Kicsit olcsóbbra leakciózva vettem, és 300 ml ("családi kiszerelés"), így elég gazdaságos is volt. Átlátszó, finom illatú sampon (bár ebből kevés marad meg a hajon is), nem habzik olyan erősen, de sok vízzel, és egy kis "előmosással" használható. (Először kis mennyiséggel épp csak átmosom, utána meg "rendesen", ez egyébként minden samponnál bevált technika nálam.) Különösebb negatív véleményem nincs róla, balzsamot úgyis mindig használok, tehát száraz nem maradt, a zsírosodást nem erősítette. Az illatanyagok közt látok olyat, ami nem kellett volna bele (Limonene), és ami miatt annyira nem kimondottan natúr termék, de a nagy, reklámozott márkáknál azért csak egészségesebb összességében. Még lehet, hogy veszek belőle, de nem biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

hedgehog

2013. július 7.

Update: Hát én nem tudom hová raktam a szemem mikor ennyire dicsértem. Valószínűleg akkor még a szilikon kitartott a hajamban és azért nem jöttek ki ennek a samponnak a hibái. A hajam olyan száraz lesz, hogy " lelki füleimmel hallom ahogy recseg mint egy száraz gally". Fénytelen, durva, sprőd, töredezett lett a vége mióta ezt használom pedig alverde balzsamot használok hozzá. Olyan, amikor mosom mintha ragasztót kentem volna a fejemre. Remélem hamar elfogy, mert nincs szívem kidobni, pedig megérdemelné. Azért marad két csillag mert dupla kedvezménnyel vettem és jók az összetevői, meg a halvány illata.
Ez az első "egészséges" samponom, ma volt a főpróba. A kiszerelése nagyobb, mint a többi társának, és az ára sem rossz, ráadásul én akciósan és -10% végösszegi kuponnal vettem, így nagyon megérte. Az illata finom, nem túl intenzív, bár nem ilyenre számítottam. Az állaga géles, átlátszó, nagyon fura, eddig csak "rendes" samponom volt, de majd megszokom. Az első kör nem habzik, de mindig kétszer mosom meg a hajam, és a második már szépen habzik akárcsak más samponoknál. Hajmosás után olyan "máshogy tiszta" volt a fejem. Tiszta lett, jó illatú, de más érzés most a hajam, de ez nem negatívum, csak más. (Tudni kell, hogy az Alverdés hajpakolással próbáltam ki, így nem tudok külön nyilatkozni róluk.) Két-három hete festettem új hajfestékkel, és nem tudom, hogy pont most döntött úgy, hogy nem enged annyi színt mint eddig, de alig volt rózsaszínes a vízem ellentétben az eddigi cápa filmes jelenetekkel. :) Ha nem fog zsírosodni tőle a hajam akkor imádni fogom. Nem lett gubancosabb, sprődebb, durvább a hajam, sőt puhább lett, de szerintem a hajpakolásé ez az érdem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

lefteye

2013. június 22.

Nekem nagyon bevalt, vegre egy szep osszetevos sampon :) szepen tosztit, nem dragabb a tobbinel es jo az illata :) hamar elillan ugyan, de nekem ez nem okoz gondot :) ujraveszem majd szerintem, de meg tesztelgetem azert az alverde valasztekat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

szreka

2013. június 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve és az argánolajos tesójával is. Nem vártam el, hogy kevesebbszer kelljen hajat mosnom, mert ezt egyik samponnal sem tudtam elérni, de vele végre kibír a hajam 3 napot :) Ez nekem csoda. Nagyon jól tisztít, második mosásra nekem jól habzik és isteni az illata. Szárítás után hajvégápoló nélkül is csodaszép, dús a haj. Pár hete használom, remélem hosszabb távon is megmarad a szerelmünk. (Az árában hol a logika, nagyobb kiszerelés és olcsóbb, a kisebb kiszerelésűek pedig drágábbak?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Floraline

2013. május 31.

Régóta csábítottak már az Alverde samponok, végül erre esett a választásom. Nem bántam, volna, ha picit intenzívebb az illata, de arra ott van a balzsamom, nem gond. Második mosásnál már tökéletesen habzik, még a kókuszolajat is gond nélkül kimosta a hajamból. Nem szárított, átlagos samponnak tartom. Viszont 2 hét használat után, iszonyatosan korpás lettem tőle, nem is használtam tovább. Lepasszoltam a pasimnak.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

kisviksu

2013. május 25.

Nem akarom elhinni, hogy egy sampon ilyen jó is lehet!! Sosem volt még szilikonmentes samponom, így kicsit féltem, hogy vajon milyen állaga lesz a hajamnak hajmosás után. Azt tudni kell, hogy direkt nem használtam balzsamot se, hogy teljes egészében megtudjam nézni a sampon hatását. És milyen jól tettem!!!!!! :) Az alapból hullámos és nehezen kifésülhető hajam: sima, puha, fényes és könnyen kifésülhető lett!!! Úgy érzem ez egy hosszú barátság kezdete!! :)))) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

jns.melinda

2013. május 24.

Nekem bevált. 2x samponozok, jól habzik, leírás szerint alkalmazom, viszont, ha balzsamot is használok utána akkor zsírosít. Kipróbáltam, mit csinál magában, tényleg magában semmit nem használok ezen kívül, csak vizet. :) Szerencsére jó erős, dús hajam van, van tartása, sosem volt festve, szóval az "alappal" nincs gond. Gubancolódást balzsam nélkül sem tapasztaltam, nem volt nehéz kifésülni sem, de azért nem is egy szilikonos érzés, könnyű volt beszárítani, szép fényt is adott a szőkés hajamnak. A hajvégeket sem szárította, bár ezt szerintem köszönhetem a genetikának, eredeti színnek is. A hajam így 3-4 napig biztosan friss, nem lapul le, olyan, mintha formázok is lennének rajta. Plusz nagyon szeretem az illatát, pont olyan mint a cerbona almás müzlié, bár mosás után nem érződik, csak a tiszta haj illat. Bevált, veszek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

zsazsa

2013. május 16.

Nem rossz, nem rossz. Jól habzik, nagyobb a kiszerelése a többinél, nem kell belőle sokat használni, valamiért mégsem érzem az igazinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

liljaa

2013. május 14.

Kellemes az illata, megfelelően tisztít és a nagy kiszerelésnek is jár a pont. Sajnos limitált, de 2015-ig jó, veszek is párat tartalékba, amíg lehet kapni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

alvingirl

2013. május 2.

Szerintem nagyon rendben van ez a sampon, nagyon jó az illata, jól habzik, nem szárítja a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!