Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

Beleza

2013. május 2.

emberek, csoda történt. a párom, fiú létére elismerte, h ez a sampon tök jó, több nappal ki tudta tolni a hajmosást, kevésbé zsírosodott a haja, tetszett neki az illata, de közben nem tépte le a fejéről az összes haját, nem olyan durva sampon. az ára is jó volt, 750 ft körül, először hallottam a páromtól, h vegyek neki is egy ilyet!! XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

manitia

2013. május 1.

Ez a legjobb alverde sampon. Habzik, jól tisztít, és a többihez képest nagyobb kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Makk Zsuzsó

2013. május 1.

nagyon finom illata van, jól tisztít, szóval korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

nagyon finom illata van, jól tisztít, szóval korrekt.

yvie

2013. április 27.

Nekem bejött, már 2 éve csak alverde samponokat használok. Felváltva, volt már oliva-henna, koffein, sensitive nyírfa-zsálya.
Észrevettem hogy mivel első hajmosáskor nem habzanak, mindig eltúlzom a mennyiségeket. Ezt használom elsőnek, mivel ebben nincs semmi. A másodiknak pedig a nyírfa-zsályásat.
Kár hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Kár hogy limitált.

tjútor

2013. április 23.

Most váltottam garnier szolikonmentes samponjáról mert korpás lettem tőle (meg szerettem volna natúr és állatkísérlet mentes sampont).

Ez sokkal kíméletesebb a hajamhoz és sokkal dúsabb/egészségesebbnek is tűnik! /mindegyik szilikonmentes mellé ajánlott a balzsam a tapasztalataim alapján/

-Nem lettem korpás tőle!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

-Nem lettem korpás tőle!!! :)

Doreen_D

2013. április 10.

Az illata nagyon finom. Nem használtam sokáig, mert van saját samponom, ez pedig a családé volt, de kellemes nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

mili

2013. március 29.

Az első Alverde samponom, így nincs összehasonlítási alapom. 760 ft-ba kerül 300 ml. Nem szárítja a hajam, nem zsírosodik gyorsabban. Állaga az első használatnál furcsa volt, az viszont nem, hogy kevésbé habzik. Mosás után mindig használok balzsamot, de mindegyikkel együttműködik, nem kezd el hamarabb zsírosodni, nem lapul a fejemre. Eddig nagyon jól működik, ha elhasználom mind a 2 flakonnal visszajövök újra véleményezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 29.

emilil

2013. március 27.

Régebben használtam már Alverde sampont, akkor nem szerettem. Mikor ezt megláttam, gondoltam kipróbálom. Pár használatig nagyon jó volt, jól habzik, szép lett tőle a hajam. De sajnos egy idő után elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hullott a hajam (a másik Alverde samponnal is ez volt a bajom). A lányaimnak is használtam, nekik teljesen elnehezítette a hajukat és zsírosodott, ami előtte sose történt meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

hajni03

2013. március 17.

Ez az első natúr samponom és imádom :) Nem zsírosítja a hajam, nem nehezíti el és szép csillogós lett :) Az egyetlen hátránya, hogy miután kiöblítettem a hajamból az illata nem érezhető. Lassan 1 hónapja használom és még mindig van belőle :) Biztos h újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

rose01

2013. március 13.

Nekem tökéletes :) Végre egy alverdés sampon ami nem szárít!! :D Az illata isteni, jól habzik. Nagyon szeretem :) Amíg lesz tuti venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!