Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra használható.

Holdfény

2013. március 9.

Szuper, hogy ennyi pénzért ilyen nagy kiszerelést lehet kapni! Elhasználtam egy tubussal, és vettem azóta még egyet. Eddig a legjobb samponom, ha azt nézzük, hogy teljes 2 napig szép tőle a hajam, ami nagy szó! Harmadik nap elég hajat mosni. Az illata finom, de nem annyira finom, mint pl. a barackosé. Jól tisztít, természetes, sokáig elég, szuperül habzik, összességében megérdemel egy 4-est. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

sunshinenymph

2013. március 3.

Szeretem ezt a sampont. A barátommal ketten használjuk, neki egy picit hamarabb zsírosítja a haját. Az illata nagyon jó, a habzása is megfelelő, főleg hogy nincs benne SLS. A hajam ugyanannyira gubancolódik ettől a sampontól is, mint bármelyik másiktól; nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Cicaslany

2013. február 19.

A koffeinesről váltottam erre, de még el sem használtam, máris visszatértem az előzőhöz.
Nem rossz sampon, de annyira nem is jó. Gubancok jelentek meg, pedig nem szokott ilyen gondom lenni. Kicsit szárazabb lett a hajam és a fejbőröm, pedig a bevált balzsamomat használtam utána.
Pozitív, hogy több van benne, kb. ugyanannyiért. Komoly problémát nem okozott, mindössze a bevált samponom nagyságrendekkel jobb.
Odaadom egy barátnőmnek, hátha neki beválik.
Nekem nem jött be igazán, összességében egy közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Odaadom egy barátnőmnek, hátha neki beválik.
Nekem nem jött be igazán, összességében egy közepes.

tamimaci

2013. február 7.

Szuper kis sampon! Nem szárít, jó az illata. Picit gubancol, de ez nem zavar, erre van a fésű :)
Jó tartása lesz tőle a hajamnak, nem lapul le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Jó tartása lesz tőle a hajamnak, nem lapul le.

bibice79

2013. február 6.

ez aharmadik Alverdes samponom es ezzel vagyok eddig a legjobban megelegedve, ugy sikerult ezt valasszam, hogy mar tobb zsiros hajra valo sampon mondott kudarcot nalam es ugy dontottem, hogy most kiprobalok valami egeszen mast hatha az bejon. eloszor egy szaraz hajra valo samponnal szemeztem de vegul a minden hajtipusnak valonal maradtam :) hajam tipusa: gyorsan zsirosodo, szaraz hajvegekkel. kiprobaltam mar a zsalya, nyirfa tartalmu sensitiv samponjukat es a koffeines zoldkavest, mindkettovel ugyanaz volt a gond: ket nap utan szornyu zsiros haj. a hajamat ketnaponta kell mossam, hogy szociabilis legyen a kinezetem, ez a mostanival se valtozott de annyi kulonbseg megis van, hogy mire jon a hajmosas ideje egy fokkal azert jobba hajam mint a masik ket samponnal. ez jobban is habzik, es valamivel jobban segit a zsirosodas megelozeseben is mint eddig kiprobalt tarsai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

babyface

2013. január 30.

neki se bírtam ellenállni bár kicsit féltem, hogy bekorpásodom tőle és hogy nem fog eléggé habzani, de túlteljesítette magát. az illata finom almás, nekem már elsőre is nagyon jól habzott és a hajam se lapult le tőle, nem lett korpás. öröm és boldogság! :) csak így is maradjon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Monee

2013. január 30.

Ezt a sampont nagyon ki akartam próbálni... Az illata valami isteni! Ennél a (natúr) samponnál éreztem először, hogy 'ó bárcsak megmaradna az illata egész nap’ .. de sajnos nem :( Mivel általában a balzsamra / pakolásra helyezem a hangsúlyt, ha a sampon nem zsírosít, nem kócosít, rendesen tisztít és kellemes az illata, akkor nekem már pont elég. Egyáltalán nem bánt, ahogy a hajammal bánik, így biztos, hogy (amíg gyártják) mindig fellelhető lesz a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 30.

Vivcsi

2013. január 29.

Ez az első Alverde samponom és nem bántam meg...szépen tisztít, elegendő habot képez és az illata elsőre olyan mint a Pumpedli pillecukornak (azthiszem az volt az a rózsaszín fehér csavart habcukor) de ha jobban megszaglászom érezhető az alma is viszont hamar elillan. Node nem is az illata a lényeg hanem a hatása ami szerintem felülmúlja a sokkal drágább szilikonos társait. Balzsamból is Alverdet használok mégpedig az argán és mandulaolajos terméküket, nekem ez a kombó abszolut bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Shanin

2013. január 28.

A coffeines alverderol valtottam at erre, azzal sem volt semmi gondom, csak nagyon gyorsan fogyott, nekem 7-8 hajmosas volt kb egy flakon. Ez jobban habzik, kellemes az illata es tobb van benne, aruk viszont megegyezik. Hosszabb tavu hatasarol meg nyilatkozom, eddig bevalt. Talan a coffeinessel 1 nappal tovabb birta a hajam, csak ezert -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 28.

benkaszne

2013. január 23.

Nemrég vettem meg ezt a sampont. Együtt használjuk a hatéves lányommal. Nagyon jól habzik, kellemes illata van és jól tisztít. Eddig az Alverde márkától ez a legjobb. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Remélem nem fogják megszüntetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!