Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2011. október 13.

csibike100

2016. július 20.

Nekem egy fényes szürke (30 brilliant anthracite) árnyalat van meg, jól pigmentált és szép sminkeket lehet vele készíteni. Amit negatívumként tudnék említeni az a csomagolás, elég nehéz a megfelelő mennyiségű púdert kiszedni belőle, de a végeredmény kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Eryka

2014. január 29.

Nagyon szépen fénylik, mégis természetes, diszkrét hatású. Kellemes érzés a bőrön, nem viszket, mint a legtöbb csillámos termék. A por állag miatt kissé nehezen kezelhető, de ecsettel szépen felvihető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

indingo

2013. február 15.

Leértékelésen vettem egy barnát és egy kéket. Szépen pigmentáltak, tartósak. Engem a kiszerelése se zavar, ecsettel használva oly mindegy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Olív

2012. november 13.

Lila színben vásároltam, nekem nagyon tetszik és viszonylag tartós is. A kiszerelése nem annyira praktikus, az illata szuper! Fél áron vettem, megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

zsoxcore

2012. július 12.

Nekem is a Turqouise jewel van meg. Szerelmes vagyok a színébe, ráadásul nagyon tartós. Akciósan vettem meg év elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

molnardoraanna

2012. június 12.

Turqouise jewel. Nagyon tetszik a színe, nem olyan erősen pigmentált, hogy hétköznapra ne lehessen viselni. Elég nehéz ezzel a csomagolással bánni vele, de megéri.
Szeretem az Alverde-t, mert ha sminkelek az min. 10 órát rajtam van és ez az egyetlen drogériás márka, amit kibír a szemem viszketés, égés stb. nélkül. Ehhez képest az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Michelle

2012. március 31.

Nekem is az Aubergine árnyalat van meg, gyönyörű szín, bár nem bánnám, ha kevésbé csillogna. Ugyan ha megfelelően eldolgozom, kordában tarthatók a csillámok, de azért a szemem alól mindig össze kell szedegetnem a lepergett csillámdarabkákat, mielőtt folytatom a sminkelést. A tartósságával nekem nincs problémám, nagyjából átlagosan bírja. Csak alapon próbáltam, sima bőrön nem. A csomagolását én sem kedvelem túlzottan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

szonja

2012. március 29.

Én 220 Ft -ért vettem a 03-as (Dark Mocca ) színárnyalatot és imádom nagyon jó illata van pigmentált és tartós ! Nekem nagyon bevált bár a csomagolásán változtatnék !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 29.

gwendolen

2012. január 17.

Nekem egy mokka és a már emlegetett lila abuergine van meg. Ecsettel szépen fel tudom vinni, nem szoktam a teljes mozgó szemhéjra felvinni, csak árnyékolásra, de így tartósnak bizonyult nekem. Szép színek, szép összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

csillag1219

2011. november 12.

Én 3 színben vettem meg, a nude rose, az aubergine és a turquoise jewel árnyalatokban. Nem túl erősen pigmentáltak, hétköznapokra tökéletesek.
Eszembe jutott, hogy az egyik kedvenc Alverde baked szemhéjpúderem szintén a "nude rose" nevet viseli. Azt egyszerűen imádom, ha gyorsan kell egy kis smink, mindig azt viszem fel a teljes mozgó szemhéjamra. Összehasonlítottam a "nude rose" baked szemhéjpúdert és az ásványi szemhéjpúdert, és egyből látszik a különbség: a baked sokkal jobban pigmentált és sötétebb is.
Ugyanez a helyzet a "turquoise jewel" ásványi szemhéjpúderrel és az "Intensive turquoise" baked szemhéjpúderrel is, ezeket is összehasonlítottam. Itt még meg kell jegyezni, hogy a "turquoise jewel" igazából kiérdemelte a "drágakő" szócskát, ugyanis szinte csak csillámot eredményez.
Mindenesetre szépen lehet kombinálni a hasonló színirányzatú szemhéjpúdereket.
A három ásványi szemhéjpúderem közül szerintem a legszebb az "aubergine", ami egy gyönyörű lila. A "nude rose" ásványi szemhéjpúderrel kombinálva nagyon szép, hétköznapokban is hordható sminket lehet készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

Mindenesetre szépen lehet kombinálni a hasonló színirányzatú szemhéjpúdereket.