Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2015. április 22.

2014-es nyári limitált kiadás

Ella

2015. március 30.

Hirtelen felindulásból mindhármat megvettem, bár a színösszeállítások elég extrémek, nem tudom, mi alapján kerültek össze. Egyelőre csak a 20 Coral Beach (fehér-barna-narancs-taupe) színösszeállítást teszteltem élesben. Nos... Nagyon, de nagyon gyenge! Ilyen halovány galambszellentés pigmentáltságú szemhéjpúder utoljára a Bravo Girl! újsághoz volt ajándékként becsomagolva. Nem értem, a teszterbe épphogy belenyúltam, máris olyan lett az ujjbegyem. Ezt meg kapargáltam, ujjal, applikátorral, ecsettel, SEMMIVEL nem lehet úgy felvinni, hogy látszódjon is. Nagyon enyhe, selyemfénye van a taupe színnek, highlighternek jó maximum, de annak is nagyon gyenge. A fehér egész jó, látható, ez a leghasználhatóbb az egészből. A barna megint nagyon halovány, a narancs picit erősebb, de egyáltalán nem hivalkodó, így sem sok vizet zavar. Atya ég, én meg hogy féltem, hogy túl erősek lesznek a színek és mennyire nem fogom kihasználni ezeket a meggondolatlanul vásárolt palettákat. Hát nem is fogom tudni kihasználni, de nem azért, mert olyan vad színek, hanem épp ellenkezőleg, olyan, mintha nem lenne semmi a szemhéjamon. A Catrice új szemhéjpúder alapjával sem megyek sokra ezzel a termékkel. A fehér szín és a szép (ámbár teljesen használhatatlan) színek miatt kap kettest. Ezek után nem tudom, kipróbáljam-e a másik két palettát... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Lulic

2014. november 16.

Gyönyörű színek, csak sajnos nem elég pigmentáltak, így csak kiegészítőszíneknek felelnek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

katacita

2014. november 2.

A narancs-barna-szürke-bézs verziót vettem meg, bár a koncepciót nem értem 100%-ig, örültem volna egy útmutatónak a hátulján, mert csak nem véletlen, hogy ezeket a színeket hozták össze egy palettába, nem?:) A minőség átlagos, nekem egy picit porzik, de láttam már rosszabbat is. Pigmentáltság téren is hagy kívánnivalót maga után mindegyik szín, a bézs viszont gyönyörű, egy nem túlzottan csillámos, de azért fényes szín, sokféleképpen használható. A szürke meg a barna miattam lehetne kicsit sötétebb, a narancsos színt meg még nem igazán fedeztem fel magamnak, az nekem inkább nyári.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.