Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. október 7.

Kategória:   Ecsetek

StellaStar95

2019. október 16.

Nagyon szerettem ezt az ecsetet, de sajnos az egyik szemhéjtusom annyira beleszáradt, hogy használhatatlan lett. Dm-ben pedig azóta dem láttam, pedig nagyon jó kis ecset volt, szépen és precízen lehetett vele tusvonalat rajzolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

csibike100

2016. július 18.

Egy leárazáson akadtam rá és gondoltam kipróbálom, hátha ezzel sikerül szépen felvinnem az Alverde zselés szemhéjtusát és milyen jól tettem, nagyon jó működnek együtt. Meg vagyok vele elégedve, féláron pedig abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Beu

2016. június 23.

200valahány forintért sikerült beszereznem, gondoltam, ha tusecsetnek nem válik be, majd használom gél lakkhoz. De nagyon bevált, nagyon szeretem, nagyon szép, vékony vonalat lehet húzni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Kac

2016. május 15.

A legolcsóbb tusecsetem,nagyon szeretem,nagyon könnyű vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

A legolcsóbb tusecsetem,nagyon szeretem,nagyon könnyű vele dolgozni. :)

csicsacska

2016. április 27.

Egész jó kis ecset bár nekem picit puha, így meg kell szokni, hogy szépen lehessen vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

bodri95

2016. március 19.

Nagyon szeretem,könnyen tudok vele dolgozni és gyorsan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Nagyon szeretem,könnyen tudok vele dolgozni és gyorsan:)

stenonis

2014. április 29.

Nekem kicsit hajlékonyabb a kelleténél, a vége hajlamos elferdülni, nyilván még szoknom kell. Viszont pont jó, ahogy elvékonyodik, nagyon klassz dolgozni vele, és szuperül kézre áll. Az ára is abszolút rendben van :) Ha valakinek nem jön be a ferde tusecset, annak én is ajánlom.

update: Az Alverde zselés tussal nagyon jól működnek együtt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

update: Az Alverde zselés tussal nagyon jól működnek együtt :)

csillag

2014. március 3.

0,5ös vagy 0,7es (??) :) rotringhegy vastagsàgùra van levékonyìtva a vége :), szòval csecse ultravékony vonalat lehet vele hùzni- első pàr hasznàlatnàl sajna pont ùgy is karcol- nehéz (ill. Gyakorlàs kérdése inkàbb) megfelelő mennyiségű tust felvenni vele.

Up: 1hònap utàn vége a ultravékonysàgnak. :( szétjöttek a szőrök...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Up: 1hònap utàn vége a ultravékonysàgnak. :( szétjöttek a szőrök...

iddiota

2014. január 15.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Nagyon jó ecset!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 15.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Nagyon jó ecset!! :)

tuzgyujto

2013. december 8.

Akinek a ferde tusecsetek nem jöttek be, kötelezően ki kell próbálnia ezt. Csudijó!
Hajlékony, de nem túl hajlékony, tökéletesen felveszi a tust, szépen le is adja és a nyele is pont tökéletes hosszúságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 8.