Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tric

2016. október 30.

Imádom, imádom, imádom! :)
Ez az egy rúzsom van, meg még egy halvány árnyalatú Alverde.
A 20-as árnyalatú (Terra) van meg, nagyon szép matt, jól fog, nehezen kopik, de a színét imádom a legjobban. Kár, hogy optikailag nagyon kisebbíti a szám, de majd valahogy megoldom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Imádom, imádom, imádom! :)
Ez az egy rúzsom van, meg még egy halvány árnyalatú Alverde.

7ot

2016. március 2.

A 30-as, modern red árnyalat pihenget nálam egy ideje. Nem vagyok nagy rúzsos, de ha az lennék, nálam ilyen lenne a tökéletes. Szép a színe és a fedése. A kemény állaga meglepett, de ennek ellenére könnyen lehet vele dolgozni, tartós az eredmény. Nagy plusz pont, hogy egyáltalán nem szárít. A csomagolása is nagyon cuki. :) Sajnálom, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

mariska6

2015. március 30.

Gyönyörű színe volt, és nem szárította ki a szám, ami ritka nálam. Imádtam, bárcsak újra forgalmaznák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 30.

sztikke

2014. július 1.

Szerelem rúzs :) Igaz nincs sok rúzsom, de ez a kedvencem mind közül. Jól fed, szép a színe (30-as árnyalat van meg) és kellőképpen tartós is. Nagyon könnyű felvinni, és olyan mintha még kicsit hidratálná is a számat :) Kár, hogy csak limitált kiadás :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

elfi777

2013. szeptember 12.

Akciósan szereztem be a 10-est, a teszter a kézfejemen szépnek tűnt. Amint kiértem a parkolóba, azonnal kipróbáltam a kocsi tükrében, meglepett a keménysége, és nem tűnt úgy, hogy egyenletesen fedne, hazaérve le is töröltem.
Pár nap múlva csak úgy unalomból itthon kipróbáltam, se radír, se alapozó, se szájápoló vagy fény nélkül, és meglepetésemre egy nagyon szép, mélybarna bordós árnyalat jött ki. Úgy látszik, rajtam minden nélkül szebben terül, mintha aládolgoznék bármit is:)
Kiegészítettem essence xxl 20-as szájfénnyel, csak pár pötty, és csodásan illeszkednek. Kb másfél óra múlva ettem, ittam, nem kíméltem, és második meglepetésemre maradt rajtam, főleg a szájfény kopott le, és a rúzs kb fele, de egyenletesen, foltok nélkül.
Hihetetlen, ilyen jó rúzzsal még nem találkoztam. órák múlva is volt színe, kopva olyan natúr, mégis színezett maradt a szám, természetes, ápolt hatást nyújtott, hogy agyalhatok, merre induljak, hogy elcsípjek még belőle:))
Majd próbálom szájfény nélkül is, de meggyőzött, engem, a sosem rúzsozót!!!!
Nem öt, tíz csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Majd próbálom szájfény nélkül is, de meggyőzött, engem, a sosem rúzsozót!!!!
Nem öt, tíz csillag!!

Ohlin

2013. július 18.

Nem rég vettem Terra árnyalatban. Gyakorlatilag nem rossz, de egy félóra, háromnegyed óra után "elkenődik" :S és felvinni se a legkönnyebb, nem lehet vele precízen dolgozni... felvitel után igénytelennek tűnik.. Sajnálom, mert a színe viszont gyönyörű és nagyon tetszik. Illata abszolút alig érezhető, ami szerintem egy rúzsnál fontos dolog .. Teljes egészében nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Xéni

2013. június 6.

Én is egy Rubyt túrtam magamnak, az akciós dobozból, és nem is reméltem, hogy ilyen szuper lesz. Igaz, hogy keményebb az állaga, de könnyen kenhető mégis, nem szárít túlzottan, és egész sokáig kitart. Egy natúr sminket remekül feldob, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Lilu

2013. április 17.

Jaj, jaj de szeretem :D
Nagyon szép színei vannak, tartós, nem szárítja ki a szám, abszolút kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

Jaj, jaj de szeretem :D
Nagyon szép színei vannak, tartós, nem szárítja ki a szám, abszolút kedvenc.

Mandi

2013. április 2.

Igazából csak azért vettem meg, mert le volt árazva (370 Ft), gondoltam ha nem tetszik akkor dísznek jó, mert nagyon kis cuki a külseje, de nagyon meglepődtem mert tényleg nagyon jó szín (Ruby),már bánom hogy a másikat nem vettem meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

miraclum

2013. március 19.

Egyenletesen fed, nem mászik el, nagyon tartós... Pont ezt szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Egyenletesen fed, nem mászik el, nagyon tartós... Pont ezt szeretem!